головна » статті

президія бердянської районної ради. Про наповнення бюджету, боротьбу з корупцією, порушення в роботі комунальної медичної установи та звільнення головного лікаря

24.03.2016

У вівторок, 22 березня, відбулося засідання президії районної ради під головуванням Жанни Васильчик, у якому взяли участь голови постійних депутатських комісій, очільник райдержадміністрації Роман Молодецький, його заступники, начальники структурних підрозділів, керівники комунальних установ, селищний, сільські голови та інші.

Юлія Тисленко

 На початку роботи президії голова райдержадміністрації Роман Молодецький прозвітував про виконання Програми соціально-економічного розвитку та делегованих повноважень за 2015 рік – означив позитивні моменти проведеної роботи та докладніше зупинився на статтях видатків.

Пріоритетними напрямками роботи у минулому році Роман Молодецький назвав залучення всіх можливих ресурсів для наповнення бюджету. Для цього була створена робоча група для обстеження земельних ділянок сільськогосподарського призначення, розташованих за межами сіл.

На території одинадцяти  сільських рад група обстежила 57 суб’єктів господарювання і здійснила моніторинг укладених договорів оренди на сінокоси і пасовища. Керів-никам сільгосппідприємств і головам фермерських гос-подарств, у яких було виявлено факти використання сінокосів і пасовищ під посіви зернових культур, було за-пропоновано внести зміни до договору оренди і збільшити розмір орендної плати.

Ще одним пріоритетом Роман Молодецький оголосив боротьбу з корупцією в Бердянському районі, і боротьбу цю чиновникам треба починати з себе. «Будь-які прояви корупції в будівлі райдержадміністрації будуть припинятися, – в усіх структурних підрозділах  буде проведений моніторинг – ні одна тінь сумніву не повинна лягати на нас», – зауважив очільник району. Перевірку пройдуть усі, хто має справу з бюджетними грошима.

Підсумовуючи результати роботи за рік, Роман Молодецький висловив подяку всім мешканцям району, народним депутатам України та їх помічникам, депутатам обласної, районної, селищної та сільських рад, керівникам сільськогосподарських підприємств, селищному та сільським головам, підприємцям, працівникам організацій та установ, волонтерам, працівникам апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації за сумлінну напружену роботу, активну громадянську позицію. «Сподіваюся на розуміння і подальшу підтримку всієї Бердянської громади», — зауважив голова райдержадміністрації.

Наступним питанням члени президії розглянули проект Програми соціально-еконо-мічного розвитку Бердянського району на 2016 рік (доповідач заступник голови райдерж-адміністрації Ніна Борщова.

Виконуюча обов’язки начальника управління фінансів райдержадміністрації Марина Завгородня прозвітувала про хід виконання бюджету за 2015 рік та ознайомила присутніх зі змінами та доповненнями до районного бюджету-2016.

З інформацією про виконання Програми стимулювання збільшення виробництва та покращення якості сіль-ськогосподарської продукції в Бердянському районі та необхідність прийняття відповідної програми на 2016-2020 роки виступила начальник відділу агропромислового розвитку Лариса Зубко.

Окрім зазначених планових питань порядку денного члени президії розглянули два додаткових, що виникли в процесі роботи постійних комісій — бюджетної  та з питань діяльності комунальних підприємств, установ та організацій (остання завершила роботу буквально за годину до початку роботи президії) — про зміни в штаті Дмитрівської амбулаторії, а також про повернення автомобіля «Газель», який орендує районний Центр первинної медико-санітарної допомоги, його власникові — Андріївській ЦРЛ. Для цього необхідно достроково припинити дію договору оренди між двома комунальними установами. Тут, як-то кажуть, найшла коса на камінь. На звернення селищного та сільських голів району очільники комісій Галина Шара і Світлана Чуб  провели перевірку роботи КУ «БРЦ ПМСД» за четвертий квартал та знайшли багато порушень з приводу недоцільного використання автомобілів та надмірної витрати пального (за місяць центр списував по 500 літрів бензину, а це близько 10 тисяч гривень). До речі, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяна Шевлюк написала заяву на звільнення. Розірвати договір в односторонньому порядку неможливо, тому головного лікаря центру Тетяну Шевлюк попросили «піти назустріч» і віддати автівку на потреби  центральній районній лікарні.

Що стосується кадрового питання Дмитрівської амбулаторії, то за поданням бюджетної комісії на чергове пленарне засідання буде винесена пропозиція привести до ладу штатний розклад згідно з чинним законодавством і скоротити кількість медичних сестер до п’яти. На існуючу кількість жителів Дмит-рівки наразі має бути 3,5 ставки медсестер практики сімейної медицини. Оскільки загалом по КУ «БРЦ ПМСД”  штатний розклад не перевищує норми, дмитрівчанам вирішено піти назустріч і залишити п’ять ставок замість 3,5.

Усі розглянуті на засіданні питання будуть винесені на сесію, що відбудеться завтра, 25 березня, де депутати приймуть рішення.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама