головна » статті

Присвячено Українській революції

29.08.2019

23 серпня, напередодні Дня Незалежності України, у День Державного Прапора та з нагоди 90-річчя Бердянського краєзнавчого музею відбулося відкриття нової експозиції «Завершальний період Української революції 1917-1921 рр. на території Приазов’я» та «Бердянськ у період відбудови 1920-1930-х років».

Важлива у житті музею, та загалом Бердянська, подія зібрала у музейній залі численних гостей: мешканців міста, вчителів-краєзнавців із Запоріжжя та Запорізької області, членів Запорізького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, а також наших друзів та вдячних відвідувачів – представників Державної прикордонної служби України, членів Бердянського болгарського товариства ім. Мішо Хаджийського.

Директор музею Заслужений працівник культури України Л.Ф.Ноздріна привітала усіх присутніх з державними святами, розповіла про необхідність і актуальність нової експозиції, процес її створення, який виявився динамічним і цікавим на знахідки, відкриття. 

Окрема подяка була висловлена співробітникам музею, які долучилися до створення експозиції: працівникам фондосховища І.Х.Вай-шлі та О.О.Кулік, старшому науковому співробітнику К.О.Петрині, художнику С.О. Сущій, реставратору Є.А. Кротову, музейним доглядачам Т.П.Масловій та Т.Д.Дементьєвій, столяру М.Я.Лацановському, технічному працівнику А.М.Михайловій, енергетику В.В. Крестову. 

Присутні мали змогу почути докладну розповідь про перебіг історичних подій зазначених періодів у житті Приазов’я, переглянути нові вітрини, першими роздивитися унікальні експонати.

Музей чекає на шанувальників історії та культури нашого краю, аби вони ознайомилися з цікавими, різноплановими фотоматеріалами, документами, речовими експонатами, які збиралися протягом багатьох років.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама