головна » статті

Привітали Почесного громадянина міста

31.10.2019

19 жовтня 80-й ювілейний день народження відзначив Почесний громадянин міста Бердянськ Антонов Микола Антонович. Свого часу багато років він був виконавчим директором Бердянської Спілки промисловців та підприємців, генеральним директором Бердянської міської організації роботодавців «Потенціал», директором заводу «Дормаш».

За трудові досягнення він відзначений різними державними нагородами: Грамотою Кабінету Міністрів України, Грамотою Верховної Ради України, Золотим Знаком Української Спілки промисловців та підприємців. Має звання Заслуженого машинобудівника України, а у 2006 році отримав звання Почесного громадянина міста Бердянськ.

Від імені Бердянської міської ради та виконавчого комітету та особисто від міського голови Володимира Чепурного привітала іменинника з поважним ювілеєм заступник міського голови Юлія Дойнова. Вона від щирого серця побажала йому здоров’я, миру, сімейного затишку, а також подарувала квіти та символічний подарунок – світлину з міським краєвидом. У свою чергу Микола Антонович подякував за увагу до нього, розповів про свій трудовий шлях у якості директора заводу, роботи у виконкомі та Спілці промисловців та підприємців. Як відзначив ювіляр, робота з людьми завжди була складною, але такою потрібною, та побажав і керівництву міста, і всім працівникам міцного здоров’я, щастя і наснаги.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама