головна » статті

Привітали журналістів

13.06.2019

Минулого четверга,  6 червня, з нагоди Дня журналіста у виконавчому комітеті Бердянської міської ради вітали працівників пера, мікрофона та диктофона.

Секретар міської ради Олексій Холод, депутати Володимир Безверхий, Ксенія Буханова, Євген Георгієв та Владислав Кюрчев побажали журналістам натхнення, ексклюзивних новин, змістовних тем, неординарних спікерів, а також міцного здоров'я, особистого щастя та сімейного благополуччя.

З нагоди свята були вручені солодкі подарунки та грамоти журналістам газет «Бердянские ведомости» та «Південна зоря» і телекомпаній «ЮГ» та «ТБ-Бердянськ».

Подяки та грамоти від Національної спілки журналістів України та Запорізької обласної організації НСЖУ вручила керівник Бердянської міської організації НСЖУ Юлія Тисленко.

Другою частиною святкового заходу була презентація п’ятого тому «Энциклопедии Бердянска. Ежегодник-2018». Шість років тому  вийшов перший том енциклопедії, над яким працював колектив ентузіастів, журналістів та однодумців. Очолив цей творчий колектив автор проекту, Заслужений журналіст України, головний редактор газети «Південна зоря» Віктор Михайличенко.

Майже двовікова історія Бердянська, минувшина і сьогодення, пропозиції та побажання мешканців, звісно, не могли вміститися в одному томі. І ось відбулася презентація вже п’ятого видання. Віктор Михайличенко розповів про тематичне наповнення видання, його структуру. А також зазначив, що після невеличкої перерви творчий колектив розпочне роботу над шостим томом видання.

Віктор Іванович подарував видання секретарю міської ради Олексію Холоду та народному депутату України Олександру Пономарьову, який постійно підтримує проект.

Прес-служба міської  ради і міськвиконкому

 

З презентацією чергового п’ятого тому «Энциклопедии Бердянска» Віктора МИХАЙЛИЧЕНКА поздоровив помічник народного депутата України Олександра Пономарьова, депутат Бердянської  міської  ради Володимир БЕЗВЕРХИЙ.

 

 

 

Вітання від секретаря міськради Олексія ХОЛОДА приймає директор ТОВ «Південна зоря» Юлія ТИСЛЕНКО.


ОтменитьДобавить комментарий

Реклама