головна » статті

ПРИВІТАЛИ. У подарунок — «Власну марку»

01.08.2013

Минулого тижня колектив редакції газети «Південна зоря» і її численні шанувальники відзначили 96-річчя видання, яке бере початок з липня 1917 року. З-поміж численних вітань та подарунків, певно, найоригінальнішим виявився набір фірмових поштових марок із зображенням логотипу «Південної зорі» з гербами міста Бердянська і Бердянського району. 

Комплект марок, які ви бачите вгорі, колективу «південнозорянців» презентував начальник Бердянського центру поштового зв`язку, депутат Бердянської районної ради Микола Іванович Стовбун. Він тепло поздоровив іменинників з пам`ятною датою, побажав успіхів у їх подальшій творчій роботі. Приємно відзначити, що між газетярами і зв`язківцями склалися багаторічні плідні партнерські стосунки, які, думається, будуть міцні-шати й надалі.

До речі, комплект поштових мініатюр бердянські зв`язківці замовили у Києві у рамках широкомасштабного проекту «Власна марка».

«Власна марка» – це привабливий комерційний продукт та ефективний інструмент маркетингу для корпоративних клієнтів; іміджевий подарунок до ювілеїв та свят рід-них, друзів, колег.

На купонах поштової марки персоніфікованої «Власна марка» можна зобразити: особисте фото; фото ваших рідних, близьких; логотип чи товарний знак.

 Замовити поштову марку персоніфіковану «Власна марка» можна особисто у дільниці «Власна марка» Київ-ської міської дирекції УДППЗ «Укрпошта» (вул. Хрещатик, 22, м. Київ-1, 01001 тел. 044 278 57 78) або на інших об’єктах поштового зв’язку.

Перелік адрес для здійснення замовлення на «Власну марку» поштою – надіслати замовлення на адресу діль-ниці «Власна марка» Київської міської дирекції УДППЗ «Укрпошта» (вул. Хрещатик, 22, м. Київ–1, 01001);

Он-лайн замовлення поштової марки персоніфікованої «Власна марка».

Виготовлення та постачання товару відбувається в період від 1 до 14 робочих днів з моменту оплати.

Відповідальність за надане зображення для вдруківки його в купони маркового аркуша несе замовник. Дільниця «Власна марка» залишає за собою право відмовитися від виготовлення певних зображень з усним обґрунтуванням такої відмови.

Одночасно із замовленням друку зображень на купонах «Власна марка» можна замовити друк зображення на немаркованих конвертах.ОтменитьДобавить комментарий

Реклама