головна » статті

Про людей хороших

24.10.2019

Редакція «Південої зорі» отримала листа від мешканців села Осипенко, в якому щиро, від серця вони ділилися враженнями від змін на краще у культурному житті села і дякували за це завідуючому центральним клубом Василю Трістану, що почав відновлення галузі кілька років тому, а наразі люди  вже бачать результати кропіткої роботи.

Три роки тому ми, мешканці с. Осипенко Бердянського району, не думали і не гадали, що в нашому центральному клубі відновиться художня самодіяльність. Та коли на посаді завідуючого клубом став Трістан Василь Васильович, закипіла робота.

Він справжній професіонал, фахівець і освіти, і культури, бо має за плечима два відповідних інститути.

У незнайомому для нього селі він швидко знайшов здібних і талановитих людей, з якими працює і зараз. У наш час відірвати людей від телевізора дуже непросто. Та майстерність художнього керівника, звукорежисера, гарного соліста зробили своє діло.

Трістану Василю Васильовичу все-таки вдалося закрити стару і відкрити нову сторінку в історії художньої самодіяльності нашого села. Фахівці культури добре знають, як непросто в сільському клубі зі скромною апаратурою поставити і відпрацювати повноцінний концерт на 1,5 -2 години. За короткий період часу здійснилися перші художні здобутки. 

Перший проект Василя Васильовича – музичний колектив «Вінтаж», який привіз кубок і грамоти з міжнародного фестивалю в м. Бердянську. 

На другий рік – знову перемога його проекту: квартет «Спис» привіз у село другий кубок і грамоти з нашого міста. За сумлінну працю нашого керівника художньої самодіяльності Трістана Василя Васильовича і нас, артистів, було відзначено грамотами керівництва громади.

Цікавий факт. За селом стоїть невеликий військовий підрозділ. У нас добрі з ними стосунки. Ми з Василем Васильовичем показали там три концерти. Рядові бійці та офіцери дуже задоволені нашою увагою.

Ось так ми коротко поговорили про людей хороших.

Хочеться від щирого серця побажати Трістану Василю Васильовичу доброго здоров’я і нових перемог у своїй творчій професії.

Ось такі талановиті люди відбудовують молоду державу. Велика дяка і повага їм, а Україні – слава!

Олександр Кирюта,

Володимир Ємельяненко

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама