головна » останні новини

Прокуратура повідомляє. Засуджено крадіїв

19.04.2018

Бердянським міськрайонним судом Запорізької області  16 березня 2018 року засуджено двох мешканців м. Бердянська за скоєння відкритого викрадення та крадіжки майна мешканців міста Бердянська. 

Так, двоє обвинувачених 19.10.2017 р. в нічний час, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, біля магазину «Будинок взуття» по вул. Волі в м. Бердянську з застосуванням насильства відкрито викрали майно потерпілого, чим завдали останньому майнової шкоди в сумі 6 825 гривень.

Завдяки своєчасному зверненню потерпілого до правоохоронців злочинців вдалось затримати по гарячих слідах, та як у подальшому було встановлено під час досудового розслідування, один із затриманих раніше вчинив крадіжку майна у малознайомої дівчини.  

Один з обвинувачених вину у скоєнні інкримінованого злочину визнав повністю, проте інший незважаючи на те, що потерпілі його впізнали та прямо вказали на нього, а також інший подільник його викрив, заявив про свою непричетність до скоєного.

За вироком суду обвинуваченого, який не визнав своєї вини за наявності достатніх доказів, було засуджено до 5 років позбавлення волі з відбуванням покарання у кримінально-виконавчій установі. Іншому обвинуваченому призначено покарання з ви-пробувальним терміном.                                                                       

Євген Полозюк, прокурор  Бердянської місцевої прокуратури, молодший радник        

 

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама