головна » останні новини

Прокуратура повідомляє. Розглянуто 84 звернення за перше півріччя

02.08.2013
Відповідно до ст. 12 Закону України “Про прокуратуру” прокурор розглядає заяви і скарги про порушення прав громадян та юридичних осіб, крім скарг, розгляд яких віднесено до компетенції суду, проводить особистий прийом громадян.

 

На виконання положення Закону за перше півріччя поточного року до Бердянської міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері надійшло 84 звернення від фізичних і юридичних осіб.

Переважно звернення стосувались порушення вимог природоохоронного, земельного законодавства, порушення прав контролюючими органами.

На особистому прийомі громадянами подано 17 заяв.

Оперативними працівниками прокуратури розглянуто і вирішено по суті 32 звернення, інші – скеровано для розгляду за належ-ністю до правоохоронних і контролюючих органів.

Як приклад, відповідно до звернення голови одного з обслуговуючих кооперативів Бердянського району прокуратурою проведена перевірка викладених ним у заяві доводів щодо незаконної передачі фізичній особі для дачного будівництва земельної ділянки садівничого товариства. В ході перевірки в діях осіб Бердянської РДА та відділу Держкомзему виявлені ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 364 КК України. Як результат, за вказаним фактом відкрито кримінальне провадження, досудове розслідування триває.

Проте внаслідок розгляду скарг громадян прокуратурою вживаються не лише кримінальні, а й інші заходи впливу. Так, за результатами розгляду заяви мешканця міста щодо несвоєчасного надання відповіді на ін-формаційний запит посадову особу контролюючого органу – територіального відділу “Азовдержрибоохорони” притягнуто до дисциплінарної відповідальності з оголошенням догани.

Відповідно до графіка працівниками міжрайпрокуратури здійснено виїзні прийоми громадян на територію віддалених районів і міст Запорізької області, де за допомогою звернулися 5 громадян.

За інформацією Бердянської природоохоронної міжрайонної прокуратури

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама