головна » останні новини

Прокуратура Запорізької області, Бердянська місцева прокуратура повідомляють. Злочинця позбавили волі на три роки

26.01.2017
11 січня 2017 року Бердянським міськрайонним судом роз-глянуто кримінальне провадження відносно місцевого жителя, який обвинувачується у наданні приміщення для незаконного виготовлення та вживання психотропної речовини.

Ольга Кривцун, прокурор Бердянської місцевої прокуратури юрист 2-го класу

Так, під час обушку квартири обвинуваченого працівниками поліції виявлено чотирьох наркозалежних осіб, які з його дозволу виготовили психотропну речовину та разом з господарем квартири вжили її.

Обвинувачений є раніше судимий за аналогічний злочин житель одного з житлових районів міста Бердянська, який своєю антисоціальною поведінкою заважав нормально жити своїм сусідам. Протягом тривалого часу до відділку поліції надходили скарги від сусідів обвинуваченого, оскільки з його квартири йшли неприємні запахи, його весь час відвідували наркозалежні особи та особи, які зловживають алкогольними напоями.

Отже, завдяки якісному забезпеченню процесуального керівництва та наполегливій позиції прокурора обвинуваченого вироком суду засуджено до покарання у вигляді трьох років по-збавлення волі.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама