головна » статті

ПРОКУРОРСЬКІ ПЕРЕВІРКИ. Порушення закону в роботі дитячого центру «Оріон»

08.07.2013

Як повідомляє прес-служба прокуратури Запо-різької області, перевірка умов відпочинку дітей в оздоровчому таборі «Оріон», яку проводить Бердянська міжрайонна прокуратура, виявила перші порушення закону в роботі закладу.

3 липня з прокуратури Волинської області в Бердянську міжрайонну прокуратуру була передана скарга батьків групи дітей-чорнобильців з Волинської області, які 1 липня приїхали в Бердянськ на оздоровлення. В ній батьки вказали на незадовільні умови проживання і оздоровлення своїх дітей.

В дитячий оздоровчий табір для проведення відповідної перевірки негайно виїхали працівники прокуратури. До її проведення також залучені фахівці інших правоохоронних та контролюючих органів, зокрема, кримінальної міліції у справах дітей, санстанції тощо.

Вже перші результати перевірки виявили низку порушень санітарних норм у роботі дитячого оздоровчого центру «Оріон». Так, в кімнатах деяких корпусів розміщено по 9 дітей в одній кімнаті, тоді як згідно з нормами їх повинно бути не більше шести. Наразі прокуратура перевіряє відповідність реально існуючих побутових умов проживання маленьких відпочивальників санітарним правилам і нормам.

Окрім того, перевірка встановила факти невідповідності вимог замовників путівок з Волинської, Дніпропетровської, Чернігівської, Житомирської та інших областей, які були зазначені в документації конкурсних торгів держзакупівель фактичному облаштуванню дитячого табору. Приміром, один із замовників вимагав забезпечити наявність душових кімнат у приміщеннях корпусів. Фактично ж жоден з корпусів «Оріону» не відповідає цій вимозі.

Зважаючи на умови, які унеможливлюють нормальний відпочинок, за втручанням прокуратури й Бердянської міської ради було організоване негайне переселення частини маленьких відпочивальників з «Оріону» в інший дитячий оздоровчий заклад. Перевірка діяльності дитячого оздоровчого центру триває.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама