головна » статті

Районна спартакіада. Змагалися посадовці

03.06.2013

І цьогоріч традиційно ДОЗ “Весна” та “Стріла” стали місцем проведення районної спартакіади серед збірних команд посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад. 25 травня пройшли змагання з шахів, шашок, волейболу, настільного тенісу та футболу.

Хоча синоптики й пророкували не зовсім сприятливу погоду для подібних перегонів на відкритому просторі, день ви-промінював тепло. О дев’ятій годині були готові усі – судді, учасники, місця проведення спортивних заходів.

Напруженими, але цікавими для вболівальників виявилися змагання із шахів і шашок. Серед чоловіків найкраще шаховий турнір провів депутат районної ради В.Н.Липський. Серед шахісток кращою була представниця команди Новотроїцької сільської ради О.П.Завгородня.

У шашковому турнірі не було рівних депутату районної ради Ж.О.Васильчик, яка представляла команду Новопетрівської сільської ради, та представнику Андріївської селищної ради А.Г. Марченку.

Захопливо проходив футбольний турнір. Тут перемогу здобули у напруженій боротьбі футболісти Новопетрівської сільської ради. Пальму першості в змаганнях з волейболу отримала
команда Новотроїцької сільської ради.

Чемпіоном спартакіади за результатами змагань з усіх видів спорту стала дружна і добре організована команда Новотроїцької сільської ради (сільський голова Л.М.Строкач). На другому місці – Миколаївська сільська рада (сільський голова В.Ф.Тимків), на третьому – представники Карло-Марксів-ської сільської ради (сільський голова В.І.Приймак).

Підводячи підсумки змагань, голова районної ради С.М.Фролов, помічник народного депутата України А.Д.Токарєва за участю депутата обласної ради В.Г.Кузнецова вручили переможцям дипломи, кубки та подарунки.

 

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама