головна » статті

Районне свято. “Майбутнє творимо сьогодні”

05.06.2014

Під такою назвою у залі засідань Бердянської районної ради відбулося свято, на якому керівники району нагороджували учнів шкіл Бердянського району, котрі протягом року стали переможцями обласних та всеукраїнських олімпіад, конкурсів, у науково-дослідницькому конкурсі Малої академії наук України.

Одне з головних завдань сучасної школи – виховання творчої, обдарованої людини з глибокими знаннями, яка проявить себе у науці. Адже за науковими перемогами та дослідженнями майбутнє нашої країни.

У конкурсі МАН брало участь 52 представники Бердянського району. До обласного етапу конкурсу про-йшло 49 учнів, а з них 20 стали переможцями та призерами. Їх у номінації “Відкрий світ, відкрий себе” вітав голова Бердянської райдержадміністрації Юрій Погорелий.  Юрій Петрович відзначив, що у теперішній час, коли ми прагнемо будувати нову країну, саме за наукою та молоддю майбутнє. Юнаки та дівчата отримали грамоти та цінні подарунки.

У номінації “Інтелектуальна надія” були представлені школярі, переможці обласних олімпіад та всеукраїнських конкурсів. Їх грамотами та подарунками вітав голова районної ради Станіслав Фролов.  Також окремі подарунки вручив учасницям всеукраїнських етапів олімпіад та конкурсів у Києві начальник районного відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Володимир Липський.

Слова подяки лунали на адресу вчителів, які підготували таких учнів, та директорів шкіл, які сприяють обдарованій молоді.

На честь переможців було підготовлено невеличкий, але яскравий концерт.  

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама