головна » останні новини

Рейд по узбережжю Азовського моря

10.06.2019

Стартував літній оздоровчий сезон. Щороку курортний Бердянськ відвідують понад  1,5 мільйона відпочивальників зі всієї країни.

Нагадаємо, минулого року в Бердянську  в морі загинули 15 осіб. Тому, щоб ще раз нагадати людям про необхідність дотримання правил безпеки під час літнього відпочинку,  1 червня рятувальники провели рейд  по узбережжю Азовського моря.

Основними причинами загибелі на водних об’єктах залишаються купання дорослих і дітей в непристосованих для цього місцях, нехтування правилами поведінки на воді, нетверезий стан, відсутність контролю за дітьми з боку дорослих під час купання.

Так, за минулий оздоровчий сезон у Бердянську на водних об’єктах загинуло 15 людей, з них – 2 дітей. Врятовано 34 особи, з них –
1 дитина. Одним із найнебезпечніших місць для купання став пляж в районі
3-ї дамби мікрорайону АКЗ.

Рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальні профілактичні бесіди з людьми, що відпочивали на пляжах. Фахівці ДСНС не тільки поділилися з громадянами знаннями з правил безпеки, а й розповсюдили профілактичні листівки та пам’ятки. 

– Попереду три місяці канікул, тому особливо звертаємо увагу батьків: не відпускайте дітей без нагляду до води, не залишайте їх на самоті та навчайте малечу плавати, – зазначає провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Бердянського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області капітан служби цивільного захисту Артем Кривунь. 

Головне управління ДСНС України у Запорізькій області звертається до всіх мешканців та гостей Запорізького краю: дотримуйтесь правил поведінки на воді.

Пам’ятайте: купатися на стихійних пляжах та у стані алкогольного сп’яніння суворо заборонено!

Не перебувайте довго на сонці – це може призвести до теплового удару.

Навчайте своїх дітей правилам безпеки і не залишайте малих без нагляду.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама