головна » статті

Реконструкцію газопостачання відтермінували

11.07.2019

Об’єднавши зусилля, мешканці Новопетрівки та представники влади домоглися перенесення робіт з реконструкції газопостачальної мережі села.

Згідно з інвестиційним планом Регіональної газової компанії «Запоріжгаз» на липень 2019 року були заплановані роботи з реконструкції газопостачальної мережі села Новопетрівка Бердянського району. Новина досить обнадійлива: ремонт та реконструкція – це добре!

Однак це приморське село, яке розташоване поруч із Бердянськом, улітку зустрічає досить велику кількість відпочиваючих. Тож плани щодо липневого ремонту мережі газопостачання мешканців Новопетрівки порадували, але водночас, як вважали люди, було б краще, якби це відбулось після закінчення сезону.

Вони звернулися до керівництва Бердянської районної ради та народного депутата України по 78 виборчому округу Олександра Пономарьова з проханням допомогти їм знайти спільну мову з «Запоріжгазом» та відтермінувати реконструкцію газопостачальної мережі.

Як нам вдалося з’ясувати у керівника Бердянського відділення РГК «Запоріжгаз» Олександра Степанова, питання вирішувалось на рівні Київського регулятора, та спільні зусилля мешканців села, голови райради Жанни Васильчик та нардепа Олександра Пономарьова досягли мети – підприємство погодилося з проханням селян та перенесло реконструкцію газопостачальної мережі Новопетрівки.

– Немає у нас наміру створювати людям незручності там, де цього можна уникнути, – зазначив Олександр Степанов. – Але нам потрібно буде більш активно працювати потім, щоб встигнути до холодів. Адже місцевим у мороз без газу буде не краще, ніж відпочиваючим у спеку. Тож ми, в свою чергу, звернулись до мешканців з проханням надавати оперативний доступ до газових приладів у будинках, щоб процес не затягнувся через те, що після проведення робіт ми не зможемо потрапити в обійстя, як це, наприклад, було на Макортах у Бердянську.

Володимир Дьомін 

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама