головна » статті

Робоча нарада з питань діяльності медичних закладів

15.08.2019

Початок робочого тижня Бердянської районної ради за звичаєм почався з вирішення актуальних питань функціонування закладів з охорони здоров’я.

У понеділок, 5 серпня 2019 року, в кабінеті голови районної ради Жанни Васильчик відбулося засідання робочої наради з питань діяльності медичних установ Бердянського району, на якій були присутні заступник голови Микола    Олійник, керуюча справами районної ради Тетяна Іванова, начальник відділу комунальної власності та юридичного забезпечення Сергій Мазуров, а також в.о. головного лікаря Андріївської центральної районної лікарні Людмила Пасько та головний лікар комунального некомерційного підприємства БРЦПМСД Дмитро Аксьонов.

Під час засідання вирішувались питання щодо впорядкування штатної чисельності працівників АЦРЛ у зв’язку з реорганізацією установи.

Розглядалися питання, які необхідно буде виносити на засідання чергової сесії районної ради. Додатково обговорювалися питання першочергової необхідності розробки та затвердження проектно-кошторисної документації покрівлі лікарні. Жанною Васильчик наголошено на наявності фінансового потенціалу лікарні та акцентовано увагу на жорсткому кадровому контролі підприємства.

Дмитро Аксьонов повідомив про подання фінансових планів підприємства на поточний та наступний роки, прозвітував про основні пріоритетні напрямки роботи установи.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама