головна » останні новини

Робоча поїздка обласного керівника

12.07.2019

3 липня у Бердянськ у рамках робочої поїздки завітав заступник голови облдержадміністрації Віктор Скобліков.

Він побував на місці виконання робіт з ремонту самопливного каналізаційного колектору по Мелітопольському шосе, на котельні № 6 ПрАТ «Приазовкурорт» та у виконкомі провів нараду з питань підготовки Бердянська до опалювального сезону 2019/2020 років. У нараді також взяли участь директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Віталій Литвиненко, міський голова Володимир Чепурний, його заступники, представники сфери освіти, культури, управлінь та відділів виконкому, а також Бердянсьководоканалу та Бердянського підприємства теплових мереж.

У рамках обговорення підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери міста до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 років більш детально зупинилися на питанні забезпечення у новому опалювальному сезоні тепловою енергією споживачів, яких раніше опалювала котельня ПрАТ «Приазовкурорт». У цьому опалювальному періоді ПрАТ «Приазовкурорт» це відмовляється робити, тож потрібно зробити перепідключення споживачів до котельні № 8. З місцевого бюджету були виділені кошти на розробку проектно-кошторисної документації. Орієнтовна кошторисна вартість робіт – 8 млн грн.

Як пояснила заступник міського голови Оксана Дєєва, проект готовий, але затримка за Облгазом, який не затверджує технічні умови на встановлення нового приладу обліку.

– Перед поїздкою у Бердянськ я переговорив із керівником Облгазу та попросив прискорити видачу технічних умов на котельню    № 8, – зазначив Віктор Скобліков.

Міський голова попросив допомоги області і в ще одному питанні, яке також пов’язане із Облгазом. Мова йде про погодження проекту на встановлення приладу обліку у міському Палаці культури. Вже другий рік Облгаз висуває різні незначні зауваження і повертає документи без погодження.

Віктор Скобліков запевнив, що найближчими днями в облдержадміністрації буде проведена спільна нарада з Облгазом, де ці два питання обов’язково розглянуть.

Прес-служба міської ради і міськвиконкому

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама