головна » статті

Робота в окрузі депутата Запорізької обласної ради Миколи ВОЛОШИНА

19.01.2017

Волошин Микола Миколайович, обраний депутатом Запорізької обласної ради сьомого скликання, – єдиний депутат, що за-кріплений за Бердянським районом, тому до нього за усілякою допомогою  звертаються люди зі всього району.

Обласною Програмою соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах,  передбачено надання адресної грошової допомоги, за рахунок якої Микола Миколайович надав матеріальну допомогу 68 жителям району на загальну суму у розмірі 117 500 грн.

Крім обласного Фонду Микола Миколайович постійно  займається благодійністю, а саме  намагається вирішувати питання, з якими звертаються і жителі, і керівники закладів соціальної сфери, розташованих на території району. Для вирішення соціально-побутових проблем та фінансової допомоги  депутатом обласної ради  у 2016 році було  виділено близько 200 000 гривень власних коштів. 

Так, для Андріївської середньої різнопрофільної та Миколаївської  шкіл, дошкільних навчальних закладів, що розташовані на цих територіях,  придбано  продукти харчування, солодкі подарунки до Дня Святого Миколая  та Нового року.  М.М. Волошин   сприяв виділенню коштів із обласного бюджету на проведення ремонту покрівлі даху в  Андріївській  школі.

Для Азовської  школи подарував телевізор та принтер, протягом  2015 – 2016 років  надавав продукти харчування: крупи, муку та ін.

Дуже багато Микола Волошин зробив та продовжує робити для Новотроїцької сільської ради, на території якої мешкає та працює сам.   Це і реконструкція системи каналізації в ДНЗ “Теремок” (близько 10 тис. грн.), і за-міна дерев’яних воріт у приміщенні місцевої пожежної охорони, поточний ремонт дерев’яної кладки через річку, ремонт ритуального майданчика на кладовищі на загальну суму 50,0 тис. грн.

За його участю встановлено  дитячий спортивно-ігровий майданчик у центрі села Новотроїцьке, паркан біля церкви та висаджено сосни. Для проведення ремонту вуличного освітлення придбав лампи.  Микола Миколайович   надає допомогу  амбулаторії у ремонті машини  швидкої допомоги, шкільного автобуса та  допомагає технікою у розчищенні доріг і ліквідації інших наслідків негоди.

Депутат обласної ради   систематично  надає матеріальну допомогу та продукти харчування малозабезпеченим жителям села, а дітлахам   на свята -  солодкі подарунки. До Дня  Святого Миколая у 2016 році новотроїцький  дитячий садок   отримав у подарунок телевізор, а на 120-річчя заснування освіти - спортивний інвентар.

Постійно допомагає  у проведенні свят та заходів на території села і  став одним із основних спонсорів проведення 155-річчя з Дня заснування села Новотроїцького.

З великою повагою Микола Волошин відноситься  до захисників АТО і  ветеранів МВС, тому коли їм потрібно -   завжди надає усіляку підтримку.

Протягом року Микола Миколайович  веде виїзні прийоми громадян по територіях Бердянського району і відкликається на допомогу усім, хто до нього звертається, захищає та відстоює  інтереси своїх виборців на обласному рівні.

За активну депутатську діяльність та  спонсорську допомогу Микола Волошин нагороджений орденом “За заслуги перед Запорізьким краєм” IIІ ступеня, Почесними грамотами та Подяками.

Багато проведеної роботи депутатом непомітна пересічному мешканцю, але Микола Волошин і надалі докладатиме свої зусилля для здійснення цієї непоказної та  кропіткої  праці, адже впевнений, що результат його діяльності покаже час.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама