головна » останні новини

Розпочалася реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів

05.07.2019

Реєстрація стартувала 1 липня на сайті https://ez.osvitavsim.org.ua. Сайт Міністерства освіти та науки пропонує інструкцію для вступників щодо роботи з електронним кабінетом.

Перед реєстрацією та роботою з електронним кабінетом вступників просять уважно ознайомитися з інструкціями, умовами прийому до вишів та іншою необхідною інформацією.

Вони є на сайті МОН у розділі “Вступна кампанія - 2019”.

В інструкції звертають увагу, що під час введення даних вступникам потрібно вказувати ту адресу електронної пошти, до якої вони мають постійний доступ та яка не заборонена на території України. Також абітурієнтів просять запам’ятовувати вказаний пароль.

Загалом для реєстрації електронного кабінету потрібно зазначити таку інформацію: адреса електронної пошти (вона буде логіном для входу в кабінет); пароль  та підтвердження паролю (кількість символів необмежена); дані сертифікату ЗНО: номер (7 цифр), пін-код (4 цифри) та рік видачі (пропонується автоматично); дані документа про повну загальну середню освіту: серія (2 літери), номер (8 цифр), середній бал.

Після здійснення усіх цих кроків на вказану користувачем електронну адресу має прийти лист активації. Перейшовши за вказаним у листі посиланням, вступник підтвердить створення електронного кабінету.

Як і торік, абітурієнти мають самостійно розрахувати середній бал атестата/свідоцтва про повну загальну середню освіту.  

В інструкціях, зокрема, міститься докладний опис вимог до формату та розміру фото і документів, які вступник має додатково завантажити в електронний кабінет.

Серед іншого вступникам пояснюють, як правильно робити відбір конкурсних пропозицій, що потрібно вказувати під час подачі заяви до вишу, де можна переглянути вже подані заяви тощо.

Будь-яку інформацію в кабінеті, наприклад, особисті дані чи отримані тестові бали ЗНО, можна змінити до подання першої заяви. Далі змінити інформацію буде неможливо.

У разі виникнення проблем із реєстрацією потрібно звернутися за електронною поштою ez@inforesurs.gov.ua  або за тел. (044) 290-18-13.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама