головна » статті

Розпочалися заходи демобілізації військовослужбовців за призовом, які призвані у лютому – березні 2015 року

14.04.2016

У Бердянському прикордонному загоні на підставі Указу президента України з 31 березня

2016 року розпочато заходи щодо демобілізації військовослужбовців, які були призвані у лютому – березні 2015 року.

В період з 4 по 19 квітня поточного року планується звільнити до 300 військово-службовців. На даний період вже проведено три черги звільнення військовослужбовців.

 Під час проведення демобілізації в урочистій обстановці з демобілізованим персоналом підбито під-сумки виконання даної категорії обов`язків та їх ролі в зміцненні обороно-здатності держави. Кращих військово-службовців заохочено грамотами начальника Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби України, начальника Бердянського прикордонного загону, ряду військовослужбовцям оголошено подяки.

З метою патріотичного виховання та підтримання прикордонного іміджу до заходів залучаються ветерани-прикордонники Бердянської ра-йонної організації.

Кожному демобілізованому надано “Пам`ятку військово-службовцю, який звільняється в запас”, у якій зазначено вимоги законодавства України щодо кримінальної відпо-відальності за викрадення, привласнення зброї та боєприпасів (ст. 262 КК), незаконне поводження зі зброєю (ст. 263), зазначено телефони служби “Довіра” Держприкордонної служби України.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама