головна » статті

Розпочало роботу відділення дитячої стоматології

29.03.2018

Урочисте відкриття цього нового відділення Бердянського територіального медичного об’єднання відбулося 27 березня. 

Урочисте відкриття цього нового відділення Бердянського територіального медичного об’єднання відбулося 27 березня. Втілити цю ідею вдалося завдяки спільній командній роботі міської влади, депутатського корпусу, депутатів-бердянців Запорізької обласної ради та медиків. Близько 200 тис. грн. з міського бюджету було виділено на поточний ремонт приміщення майбутньої дитячої стоматології. Близько 1 млн 100 тис грн завдяки депутатам Олені Бодасюк, Сергію Ткаченко, Владиславу Шалєєву, Олегу Будянському та Олександру Бабаніну було виділено з обласного бюджету на придбання обладнання. Активно сприяли у створенні відділення дитячої стоматології народні депутати України Олександр Пономарьов та Сергій Валентиров.

Урочисте відкриття та перерізання червоної стрічки відбулося за участі секретаря міської ради Олексія Холода, заступника міського голови Юлії Дойнової, депутата Запорізької обласної ради Олени Бодасюк, депутатів міської ради Ксенії Буханової, Євгена Георгієва, Володимира Безверхого, головного лікаря БТМО Дмитра Єгорова та медичного персоналу нового відділення.

Дитяча комунальна стоматологія розташована на першому поверсі дитячої поліклініки. Це чотири кабінети з новим стоматологічним обладнанням, необхідними інструментами та матеріалами. Саме приміщення у яскравих кольорах та малюнках, кабінети світлі та затишні. Тож малечі тут буде комфортно і не страшно лікувати зубки.

Депутат міської ради Євген Георгієв відзначив, що у БТМО давно не відкривали нові відділення. Міська влада приділяє велику увагу розвитку медицини, і відкриття госпрозрахункового, стоматологічного відділень та пункту забору при лабораторії є результатом роботи команди. Це принципово нові напрямки, які співвідносяться із цілями медичної реформи, спрямованої на покращення послуг для наших жителів.

Директор БТМО Дмитро Єгоров розповів, що прийом пацієнтів проходитиме за талонною системою. Видаватимуть їх у реєстратурі поліклініки як на поточний день, так і наперед. Це первинна, вторинна медичні допомоги та профогляд. Лікарі працюватимуть у дві зміни з 7:00 до 20:00.


Для маленьких бердянців та переселенців, які зареєстровані в бердянському управлінні праці та соціального захисту населення, віком до 18 років стоматологічне обслуговування безкоштовне. Лікування для дітей, які приїхали в Бердянськ на відпочинок, буде платним. Як запевнив Дмитро Єгоров, ці послуги сплачуватимуть в госпрозрахунковому відділенні. Ціни будуть значно нижчими, ніж в приватних структурах.

Прес-служба виконкому

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама