головна » статті

Розпочинається довгоочікуваний ремонт доріг загального користування місцевого значення у Бердянському районі

09.04.2020

З  6 квітня підрядні організації  починають підготовчі роботи з проведення ремонту автодоріг  загального користування місцевого значення у Бердянському районі.

Одним із головних пріоритетів Бердянської райдержадміністрації є робота над покращенням стану мережі автомобільних доріг району, зазначають у відділі інфраструктури та захисту довкілля БРДА (нач. В. Сенченко).

Районна влада спільно з сільськими та селищною радами визначила ділянки доріг загального користування місцевого значення району, які  знаходяться в критичному стані та потребують першочергового ремонту.

 З цього приводу Бердянська райдержадміністрація (голова І.Півень) та районна рада (голова Ж.Васильчик) систематично звертались до Запорізької облдержадміністрації та ДП «Місцеві дороги Запорізької області».

За інформацією ДП «Місцеві дороги Запорізької області» (балансоутримувач доріг загального користування місцевого значення), будуть виконані роботи з поточного середнього ремонту автошляху О081491 Пологи – Кінські Роздори – Андріївка – Нововасилівка – Бердянськ, протяжністю 11,8 км на суму 87,7 млн. грн.

Крім того, ДП «Місцеві дороги Запорізької області» було включено в план робіт квітня 2020 року виконання робіт з ліквідації ямковості по наступних автодорогах:

- О081663 Борисівка-Дмитрівка-Софіївка;

- О080101 Бердянськ-Осипенко - /М-14/;

- О080103 Старопетрівка - Новопетрівка - межа області.

Виконання робіт з ліквідації ямковості по інших автодорогах загального користування Бердянського району також буде розглядатись після завершення виконання вже запланованих робіт.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама