головна » статті

Село Єлизаветівка Приморського району має намір об’єднатися в громаду із центром у Долинському

20.12.2019

Одразу три пропозиції об’єднатися отримала Єлизаветівська сільська рада (Приморський район), і мешканці території вирішили не втрачати свій шанс облаштувати життя краще, ніж зараз. В цьому сенсі їм видається найбільш перспективним об’єднання із сусідньою  Долинською сільською радою, що люди і підтвердили великою активністю під час громадських обговорень і збору підписів.

Сесія Єлизаветівської сільської ради, яка відбулася 12 грудня, законодавчо закріпила результати громадських слухань, у результаті чого відмовила в пропозиції об’єднання Коларівській і Дмитрівській сільським радам (Приморський район) і дала згоду на об’єднання з Долинською сільською радою (Бердянський район).

Те, що питання має для єлизаветівців велике значення, підтверджувала велика кількість мешканців села, які прийшли спостерігати за перебігом сесії. Більшість мешканців бачить плюси у громаді з центром у Долинському.

Упевнений у гарних перспективах новостворюваної громади і голова Долинської сільської ради Віталій Пелешко, який теж був запрошений на сесію. За його словами, Долинське свідомо йде на формат об’єднання з Єлизаветівською, Єлисеївською та Юр’ївською сільськими радами, розіславши всім відповідні пропозиції. Дві з них вже прийняті – Єлизаветівкою та Єлисеївкою. В Юр’ївці незабаром мають відбутися громадські слухання з цього питання. А попередньо Долинське двічі відмовилося від об’єднання із Андріївкою. 

У тому, що майбутня громада буде спроможною, доводять розрахунки обласного офісу реформ. Додає оптимізму і початок діяльності кар’єру на території Долинської сільради. Люди сповнені оптимізму і хороших очікувань, адже Долинський голова запевняє, що в пріоритеті – всі наявні на територіях соціальні об’єкти. Тепер на часі подальші дії посадовців щодо внесення змін в обласний перспективний план децентралізації і завершення процесу об’єднання до дати місцевих виборів у наступному році.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама