головна » статті

Семінар. Рукопашний бій у системі особистої техніки безпеки

13.08.2015

З 31 липня по 2 серпня в Бердянську відбувся навчально-тренувальний семінар з системи особистої техніки безпеки, також відомої в світі як “Система Кадочнікова”. Спосіб ведення рукопашного бою (це бій між суперниками голіруч, лише з використанням можливостей власного тіла) існує з найдавніших часів існування людства. Технічний арсенал включає в себе удари руками й ногами, кидки, больові та задушливі прийоми, а також прийоми реанімації. Рукопашний бій — це швидка техніка ліквідувати противника.

 Герман Іотов, голова Бердянської міської організації ТСО України

 

Силами та засобами Бердянської міської організації Товариства сприяння обороні України, а саме первинною організацією “КоловратЪ” було заплановано та проведено цей захід з метою вдосконалення військово-патріотичної підготовки молоді, пропаганди вітчизняної бойової культури та вдосконалення навичок спеціального рукопашного бою.

Окрім бердянців, у семінарі взяли участь громадські та козацькі організації з Маріуполя та Чернігівського району.

Учасники семінару висловили щиру подяку організаторам семінару та наміри і в подальшому брати активну участь у заходах Бердянської міської організації Товариства сприяння обороні України.

Керівник первинної організації “КоловратЪ” Володимир Стельмаченко висловлює сердечну подяку небайдужим людям — істинним пат-ріотам Батьківщини за допомогу у проведенні семінару. А саме начальникові Бердянської філії Приазовського національного парку приватному підприємцеві А.М. Дорученку, С.Г.Удоду, директорові Клубу юних моряків “Азовець” О.Г.Новіку, а також командуванню Бердянського прикордонного загону.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама