головна » статті

Сесія Бердянської районної ради. Про стан доріг, депутатський наказ правоохоронцям

04.06.2020

У п’ятницю, 29 травня, в залі засідань районної ради відбулася 45 (позачергова) сесія Бердянської районної ради, яку провела голова районної ради Жанна Васильчик.

Квіти та хвилина мовчання

В роботі  засідання взяли участь голова БРДА Ірина Півень, представники силових структур, керівники комунальних підприємств і установ району, селищний, сільські голови, керівники  об’єднаних територіальних громад.

 На початку роботи сесії  колеги щиро привітали з ювілейним днем народження депутата районної ради, голову ФГ «Леся» Миколу Ліщука і вручили пам’ятний адрес.

За значну підтримку малозабезпечених верств населення Бердянського району та активну участь при проведенні районної благодійної акції «Допоможеш медичним працівникам – допоможеш собі!» була оголошена Подяка районної ради Інні Тихомировій, голові Бердянської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Михайла Андрєєва, голови Бердянської ради ветеранів, який раптово помер 27 травня.

 

Звіти голови ради та правоохоронців

Депутати розглянули понад 20 проектів рішень, які стосуються всіх сфер життєдіяльності громад району, та ухвалили відповідні рішення. Схвалили звіти голови Бердянської районної ради Жанни Васильчик про проведену роботу у 2019 році та про здійснення регуляторної політики.

Про виконання районної програми забезпечення громадської безпеки і профілактики злочинності доповів начальник відділу поліції Сергій Дружиненко.

Протягом минулого року у відділі поліції зареєстровано понад 6300 заяв та повідомлень про правопорушення. На всі випадки було забезпечено оперативне реагування оперативно-слідчою групою, патрульної поліції або дільничого офіцера. Проведено 74 профілактичних відпрацювання із залученням офіцерського особового складу відділу поліції. Було виявлено 128 адміністративних правопорушень, у тому числі 62 в сфері громадського правопорядку, 21 порушення власниками зброї, 42 порушення в сфері безпеки дорожнього руху, в тому числі 13 фактів керування транспортом у стані алкогольного сп’яніння.

 

Наказ керівнику поліції: знайти грабіжників

Депутати в ході розмови дали наказ начальнику відділу поліції  взяти під особистий контроль справу про зухвале пограбування ще в минулому році шести керівників фермер-ських господарств. На жаль, і до сьогодні справу не доведено до кінця.

І другий наказ – боротьба з поширенням наркоманії в районі. Сергій Дружиненко пообіцяв взяти ці справи під особистий контроль і попрохав у випадках нереагування працівників відділу на звернення телефонувати особисто йому.

 

Закриття Будинку творчості в Андріївці

Депутати після тривалої дискусії ухвалили рішення про припинення (ліквідацію) Андріївського будинку дитячої творчості Бердянської  ра-йонної ради. Це пов’язано зі зменшенням доходів районного бюджету, а утримання цього закладу становить близько 500 тис. грн на рік.

Депутатів запевнили, що гуртки, бібліотека та музична школа працюватимуть і надалі. Тобто діти від такого скорочення не постраждають.

 

Про ремонт доріг

Серед найболючіших проблем на територіях населених пунктів ра-йону – ремонт доріг місцевого та державного значення.

Про ситуацію на дорогах доповів Володимир Сенченко, керівник відділу райдержадміністрації.

Серед позитивних новин – близьке завершення робіт на  трасі Бердянськ – Василівка; ямковий ремонт дороги Приморськ – Борисівка – Дмитрівка – Софіївка. В задовільному, «проїзному» стані є дорога Берестове – Андріївка, відремонтована минулорік.

Найбільше занепокоєння становить ситуація з ремонтом 12 кілометрів дороги Пологи – Андріївка. Для цього потрібно виділити з бюджету області 87 млн грн. Але минулорік обласним депутатам не вдалося знайти 600 тис. грн на проект реконструкції цього шляху. А немає проекту – немає і фінансування…

І ще одна проблемна ділянка: Бердянськ – Андріївка. За словами голови селищної ради Наталі Кагадій, «це просто жах»! Незважачи на те, що минулорік селищна рада витратила на ремонт
2 млн грн зі свого невеликого бюджету, дорогу щодня розбивають зерновози та вантажівки, що везуть каміння з кар’єру.

 

Та інше...

Депутати ухвалили рішення на наступній сесії прийняти звернення до Запорізької обласної ради з приводу прийняття дієвих заходів та виділення коштів. Адже також потребують ремонту дороги на території Долинської ради та інші.

Крім того, обранці внесли зміни та доповнення до районного бюджету, розглянули виконання ра-йонних програм протидії туберкульозу, імунопрофілактики від інфекційних хвороб населення району, в програму боротьби з онкозахворюваннями та інші.   

Олександр Стариков

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама