головна » статті

Сесія бердянської районної ради. Жанна ВАСИЛЬЧИК — новий голова Бердянської районної ради

03.12.2015

У п’ятницю, 27 листопада, відбулася перша сесія Бердянської районної ради сьомого скликання. Головне питання порядку денного – вибори голови районної ради.

Юлія Тисленко

 

Засідання розпочалося з повідомлення  голови територіальної виборчої комісії Тетяни Левчук про кількісний та якісний склад нового депутатського корпусу. До райради сьомого скликання увійшли 6 політичних партій: 12 депутатів від «Нашого краю», 11 від «Опозиційного блоку», чотири від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність», три від «Батьківщини», по два від  «Відродження» та Радикальної партії Олега Ляшка. Всього 34 депутати, 11 з них – депутати райради минулого скликання.

До складу президії на першому пленарному засіданні увійшли Жанна Васильчик від партії «Наш край», Микола Олійник від «Опозиційного блоку» та Роман Молодецький від БПП «Солідарність», який і очолив першу сесію.

На посаду голови Бердянської районної ради було висунуто дві кандидатури: Олександра Москаленка (“Опозиційний блок”) та Жанни Васильчик (“Наш край”). Шляхом таємного голосування депутати віддали останній 18 голосів, Олександр Москаленко ж отримав лише 15. Таким чином перевагою в три голоси новим головою Бердянської районної ради стала Жанна Васильчик.

Жанна Олександрівна щиро подякувала присутнім за довіру, зауваживши при цьому, що всі народні обранці належать до однієї численної партії  –  українського народу, і пообіцяла в тандемі з депутатами працювати для його процвітання і добробуту.

Також на першому пленарному засіданні присутні депутати, сільські та селищні голови, керівники структурних підрозділів та районних служб від щирого серця подякували за багаторічну плідну роботу голові ради двох минулих скликань Станіславу Фролову та побажали йому подальших успіхів.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама