головна » статті

Щоб «Літо-2019» було безпечним

05.07.2019

Шановні гості і жителі міста Бердянська і Бердянського району!

Настала пора літніх відпусток і до нас масово приїздять громадяни з усіх куточків України, щоб відпочити, оздоровитися, набратися сил для трудових буднів.

Щоб перебування у Бердянську залишило тільки приємні спогади, дозвольте вам нагадати елементарні правила безпеки, обережності, які потрібно дотримуватися на морі, в місцях тимчасового мешкання і масового відпочинку громадян.

Почнемо з моменту бронювання житла. Існує категорія шахраїв, яка на відомих сайтах викладає інформацію про оренду житла або в неіснуючих готелях, або про реальні заклади, але до яких вони не мають жодного стосунку.

В усіх випадках вимагається здійснення передплати, а коли громадяни приїжджають за вказаною адресою, то їх там, звісно, ніхто не чекає. Щоб не стати жертвою таких «ділків», рекомендуємо користуватися перевіреними джерелами інформації, наприклад, своїх знайомих, які відпочивають у нашому місті і мають можливість перевірити об’єкт, який вам сподобався.

На особливу увагу заслуговують дотримання правил безпеки перебування на пляжах. Більшість громадян приїздять на відпочинок з дітьми. Наголошуємо, що прямий обов’язок батьків – це безперервне спостереження за дітьми, які купаються у морі, водоймах.

На жаль, можна навести багато прикладів, коли неуважність дорослих призводила до трагічних наслідків для життя і здоров’я дітей. Також наголошуємо, що алкоголь і море – поняття несумісні.

Безумовно, під час напливу гостей зростає і кількість майнових злочинів. Співробітники поліції постійно затримують так званих «гастролерів» з інших регіонів, які намагаються «працювати» за кримінальними професіям, користуючись загальною атмосферою свята, розслабленості. Тому:

- перед заселенням у місцях тимчасового мешкання переконайтеся у надійності замків, не залишайте на ніч відкритими вікна, двері. Цінні речі не повинні лежати на видноті, а краще здати їх до камери зберігання готелів;

- під час перебування на пляжі не залишайте речі без нагляду або на випадкових знайомих. Краще не брати з собою ювелірні вироби, коштовні гаджети, великі суми грошей;

- це ж стосується і залишених без нагляду автомобілів - не залишайте в салонах речі, які можуть привабити правопорушників;

- в місцях масового скупчення громадян (транспорт, ринки, місця гуляння) звертайте увагу на людей, які знаходяться біля вас – штовхають, притуляються. Не кладіть телефони, гаманці в задні кишені одягу, сумки повинні бути закритими і знаходитися під руками;

- відвідуючи розважальні заклади, не залишайте без нагляду за столиками сумочки, гаманці, мобільні телефони. Завжди пам’ятайте про помірність у вживанні алкоголю.

Велику допомогу у розкритті і профілактиці правопорушень нам надають камери відеоспостереження, що встановлені міської громадою і приватними підприємцями.

Сподіваємося, що така практика буде продовжена і співтовариствами багатоквартирних будинків. Поки ж просимо мешканців багатоповерхівок звертати увагу на підозрілих громадян, які не проживають, а з’явилися у вашому дворі, заходять до під’їздів, знаходяться в автомобілях із тонованими вікнами, і повідомляти про це до Бердянського відділу поліції за телефонами: 4-72-02 – приймальня начальника відділу, 3-51-02 – чергова частина або 102. Реагування гарантуємо.

Приємного і безпечного вам відпочинку!

Прес-служба Бердянського відділу поліції

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама