головна » статті

Шкільне життя. Нові зірочки на шкільному небосхилі Бердянщини

01.06.2013

У яскравій і неповторній галактиці шкільної спільноти Бердянщини засяяли нові зірочки. Минулого четверга у залі засідань районної ради вшановували майбутніх медалістів і переможців МАН з навчальних закладів району.

Серед присутніх – учні, вчителі, батьки, поважні гості. Один за одним на зоряну доріжку виходять претенденти на золоті і срібну медалі. Їх одинадцять: Тетяна Павленко, Аліна Новік (срібна) з Анд-ріївської, Марія Мамикіна, Максим Проходько, Олександр Солошенко з Осипенківської, Дар`я Чепурна з Червонопільської, Крістіна Федчиняк з Луначарської, Крістіна Ждан, Олег Тунда,  Гліб Тарака з Долинської, Катерина Біткова з Новопетрівської загальноосвітніх шкіл. Представляли своїх учнів директори шкіл Людмила Кріпак, Ігор Тарасенко, Леонід Новак, Алла Сошко, Віталій Миколюк, Тетяна Ковбаса. Вони із захопленням розповідали присутнім про своїх зіркових вихованців. Всі вони – активісти шкільного життя, переможці районних, обласних і всеукраїнських предметних олімпіад, творчих конкурсів та спортивних змагань, різноманітних конкурсів.З напутнім словом до завтрашніх медалістів звернувся народний депутат України четвертого скликання Іван Бастрига. Він побажав їм гідно пройти обраний шлях, одержати освіту і сповна віддати набуті знання неньці Україні і подарував відмінникам освіти фотоальбоми.Від імені голови райдержадміністрації Володимира Чепурного та голови районної ради Станіслава Фролова кращих учнів Бердянщини привітала керівник виконавчого апарату районної ради Ольга Кочубей і вручила їм адресні листівки та книгу “Моя Бердянщина”.

Після претендентів на медалі на імпровізовану сцену вийшли майбутній цвіт нації, її інтелектуальна еліта, юні науковці, переможці МАН Наталя Солонська, Анастасія Усова, Сергій Псьол, Валентина Стрибань, Ангеліна Какуша, Євгенія Панкова, Аліна Голованова, Іван Мазур, Анастасія Іванюта, Дар’я Георгінова. З високими досягненнями у навчанні їх привітав і побажав нових звершень у науці заступник голови райдержадміністрації Микола  Закоморний. А Іван Бастрига вручив їм фотоальбоми.Не залишилися без нагород і вчителі. Найкращі слова вдячності були висловлені педаго-гічним працівникам  Анжелі Страшко, Марині Соловйовій, Олександру Псьол, Ігорю Ма-лієнку. Подарунки від профспілки працівників освіти їм вручив її голова Сергій Шевченко.Навчання в школі – це важливий етап у житті кожної людини. А у майбутньому випуск-ників шкіл чекає визначення із професією. У Бердянському районі вже вкотре проводиться конкурс професійного спрямування “Перетвори мрію на мету, а мету – на реальність”. Цього року перемогу у конкурсі святкують школярі з Андрівки.  Нагороду – музичний центр від обласного і районного центрів зайнятості -  директор районного центру зайнятості Марія Чепурна вручила капітану команди Євгену Шайтанову.Від нагороджених зі словом-відповіддю виступила Наталя Солонська. Вона подякувала вчителям, батькам за мудрість, витримку, доброзичливість, життєву науку і запевнила, що сьогоднішні випускники докладуть всіх зусиль, знань і вміння, аби виправдати їх надії і сподівання.А завершилося свято знімком на згадку. Зоряного шляху вам, випускники!

Володимир Калюжний

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама