головна » статті

Шкільне життя. Літній відпочинок у Троянській школі

10.06.2013

Начало недели в Бердянске в сфере предо-ставления услуг для гражданского населения, субъектов хозяйствования было ознаменовано значимым событием. Открыл двери Центр предоставления административных услуг. Прием обращений во все дни недели, кроме воскресенья.

Організація пришкільних   таборів  відпочинку – одна з найцікавіших форм роботи з учнями в літній період. На базі Троянської загальноосвітньої школи для учнів  щорічно організовується  робота  табору відпочинку  з денним перебуванням. За короткий проміжок часу працівники табору створюють  реальні умови для збереження і зміцнення здоров’я дітей, формування здорового способу життя, щоб кожна дитина повірила в свої сили і знала, що її здоров’я в її руках. Здоров’я – це не тільки відсутність хвороб, але і фізична, соціальна і психологічна гармонія людини. А також доброзичливі стосунки з людьми, природою і з самим собою.
У літньому   таборі  сплітаються активний відпочинок з розвитком інтелекту, вихованням особистісних якостей з розвитком самостійності. Літній  пришкільний  табір  – могутня форма проти бездо-глядності, асоціальної поведін-ки учнів.
В роботі табору вихователі враховують дитячі інтереси, приймають до уваги потреби і бажання кожної дитини, їх індивідуальні потреби. Дітям пропонуються різні завдання, завдяки яким вони можуть виконувати свої бажання. Програма дає можливість кожній дитині проявити всі свої здібності в повному обсязі. В цьому допомагають спортивні змагання, інтелектуальні ігри і розваги, творчі конкурси, свята, подорожі.
Дуже цікаво пройшла табірна зміна у цьому році. Яскравими та пізнавальними були подорожі до м. Бердянськ, зустріч з екзотичними тваринами, з пустотливими дельфінами, кожен зміг побачити справжнє диво природи. Всі бажаючі мали нагоду насолодитися краєвидами приморського міста, подихати свіжим морським повітрям, скуштувати улюблене морозиво.
Дуже цікавим вийшло свято “День захисту дітей”. Діти співали українські  та болгарські пісні, виконували народні танці, показували свою майстерність у художній самодіяльності. Команда юних ін-спекторів руху змогла оригінально розповісти малюкам та гостям про безпечну поведінку на дорогах. Діти дуже раділи гостям, які прийшли подивитися свято, особливо сподобався всім запальний національний танок хоро.
По закінченні табірної зміни неозброєним оком видно, що багато дітей здружилися, нав-чилися доцільно проводити час відпочинку, спостерігати і досліджувати природу рідного краю, дбайливо ставитися до свого життя і здоров’я. А це обов’язково знадобиться їм у подальшому житті.

 

Батьки учнів
початкових класів
Троянської ЗОШ I-III ст.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама