головна » статті

Швидка допомога для сільчан

12.08.2019

Генеральний директор комунальної установи «Територіальне медичне об’єднання «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Запорізької обласної ради Костянтин Малашенко 2 серпня вручив співробітникам пункту постійного базування села Миколаївка підстанції селища міського типу Андріївка та Бердянського району Мелітопольської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги новий автомобіль швидкої допомоги «Peugeot Boxer».

Вищезазначений автомобіль – категорії «В», обладнаний всім необхідним для надання екстреної медичної допомоги на догоспітальному етапі при станах, які загрожують життю пацієнта.

В цій події, крім керівництва ТМО та Мелітопольської станції Е(Ш)МД завідуючого підстанцією смт Андріївка та Бердянського району Мелітопольської станції Е(Ш)МД Олександра Глушка, взяли участь голова районної ради Жанна Васильчик та староста Миколаївського старостинського округу Берестівської ОТГ Володимир Тимків.

Голова Бердянської районної ради Жанна Васильчик зазначила: «Приємно, що закупівля авто була здійснена за ініціативою Президента України Володимира Зеленського. Така ініціатива є яскравим прикладом співробітництва влади та соціально відповідального бізнесу. Для жителів громади та і району сучасний спеціалізований автомобіль – необхідність, адже він пристосований до роботи в складних умовах, оскільки базова комплектація обладнання дає змогу зберегти найголовніше – життя людини».

Виїзний фельдшер пункту постійного базування села Миколаївка Юлія Кутова сказала: «Бригада швидкої працює в селі Миколаївці з 1994 року, і це вперше ми отримуємо новий автомобіль, та й ще відповідно обладнаний. Мрії інколи збуваються».

Староста Миколаївського старостинського округу Берестівської ОТГ Володимир Тимків зауважив: «Мені і досі не віриться, що наша бригада отримала новий сучасний автомобіль. Це дасть змогу надавати екстрену допомогу мешканцям нашого села на сучасному рівні».

Приємний захід закінчився робочою нарадою, яку провели голова районної ради Жанна Васильчик та керівники ТМО, з питань подальшого розвитку екстреної медичної допомоги в районі.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама