головна » статті

Сільська медицина. Оновлення хірургічного відділення розпочато

24.07.2014
Ми не раз розповідали читачам про те, як спільними зусиллями небайдужих людей та медиків було відремонтовано неврологічне відділення Андріївської центральної районної лікарні, яке стало окрасою медичного закладу. На черзі – благоустрій хірургічного відділення. У понеділок як зразок майбутніх перетворень була представлена перша відремонтована й оновлена палата.

Ми не раз розповідали читачам про те, як спільними зусиллями небайдужих людей та медиків було відремонтовано неврологічне відділення Андріївської центральної районної лікарні, яке стало окрасою медичного закладу. На черзі – благоустрій хірургічного відділення. У понеділок як зразок майбутніх перетворень була представлена перша відремонтована й оновлена палата.

Марина Галаган

 

Вартий уваги той факт, що як і у випадку з неврологічним  відділенням, ремонт у хірургічному відбувається завдяки підприємцям-меценатам. Піонером серед тих, хто відгукнувся на заклик медиків стала Валентина Вікторівна Кущ. Саме завдяки її спонсорській допомозі і була відремонтована перша палата: тут встановлені металопластикові вікна, на підлозі з’явився новенький лінолеум, замінена система водопроводу й каналізації, придбані охайні тумбочки та постільні комплекти… З похмурої лікарняної кімнати, вона перетворилася у сучасну й охайну, у якій зможуть з комфортом розміститися шість пацієнтів.

Разом з тим допомогти медичним працівникам вирішила і приватний підприємець з Новопетрівки Зоя Іванівна Пташинська, яка подарувала відділенню бойлер. Свій вчинок жінка пояснила просто – вона хоче хоч трошки полегшити роботу медиків, зробити умови їх праці зручнішими.

Подивитися обсяг виконаних робіт до відділення завітали заступники голів райдержадмінстрації Ніна Василівна Борщова та районної ради Жанна Олександрівна Васильчик. Вони не шкодували слів вдячності медикам та меценатам, які власноруч створюють нове майбутнє лікарні.

– На жаль, виконати такий ремонт за рахунок бюджетних коштів немає можливості, – констатувала Н.В.Борщова. –У наш непростий час допомога приватних підприємців, просто небайдужих людей дуже необхідна. Саме завдяки їм можна реалізувати такі важливі для кожного мешканця Бердянщини проекти.

Левову частку ремонтних робіт виконують самі співробітники хірургічного відділення під керівництвом лікаря-хірурга Максима Валентиновича Панченка. Максим Валентинович, лікар з 22-річним стажем, який раніше працював у вузловій лікарні станції Пологи , близько місяця тому обійняв свою посаду, але вже встиг влитися у колектив і з ентузіазмом бере участь у благоустрої відділення.

– Одна з основних проблем Андріївської ЦРЛ, як і всієї української медицини, криється у значному недофінансуванні, – поділився з нами М.В.Панченко. –  Державних коштів не вистачає на ліки, обладнання, що вже казати про ремонтні роботи. Скажімо, хірургічне відді-лення капітально не ремонтували вже 27 років. Саме тому важко переоцінити важливість розпочатих робіт і необхідність спонсорської допомоги. У благоустрої враховані всі санітарні вимоги та європейські норми, створені сприятливі умови для перебування пацієнтів.

– Прикро чути від під-приємців, що вони не можуть допомогти у тій чи іншій справі, бо сплачують податки державі і цього достатньо, – додала Ж.О.Васильчик. – Якщо не ми, то хто ж буде покращувати життя собі та оточуючим? До Андріїв-ської ЦРЛ їдуть люди з усього району, більшість із них – пенсіонери, люди з невеликими статками… Шкода, що дехто забуває,  що в першу чергу треба допомагати хворим та бідним. Це моральний обов’язок кожного з нас.

Про те, як продовжується „народне будівництво” в Андріївській ЦРЛ, ми обов’язково розкажемо в наступних випусках.

На знімках: вгорі – ті, хто доклав зусиль до оновлення палати; справа – лікар-хірург М.В.Панченко роз-міщує табличку-подяку В.В. Кущ, за кошти якої було проведено ремонт

Знающий 02 авг 2014 в 07:59 # Ответить
А почему не вспомнили о хирургическом корпусе где поставили пластиковые окна, а потом просто бросили корпус? В то же время когда задали вопрос Фролову об этом всё что он смог сказать: "Ошиблись".
Почему сократили гинекологию?
И это ещё не конец. Михайлова будет делать то что ей скажет Жанка. А Жанке больница не нужна. Она врёт вам в глаза и не краснеет.
Храни бог медиков и пациентов.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама