головна » останні новини

Соціальна підтримка осіб, яких було незаконно позбавлено особистої свободи

31.05.2018

31 січня 2018 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України № 38 «Деякі питання соціальної підтримки осіб, яких було незаконно позбавлено особистої свободи».

Даною постановою затверджено порядок виплати одноразової грошової допомоги особам, яких було незаконно позбавлено особистої свободи внаслідок дій незаконних формувань та/або органів влади Російської Федерації на окремих територіях Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та тимчасово окупованій території України, звільненим 27 грудня 2017 р. та 24 січня 2018 р.

Допомога виплачується особам, які включені до переліку осіб, яких було незаконно позбавлено особистої свободи, що формується Службою Безпеки України відповідно до законодавства та передається до Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Для виплати допомоги особа, яку включено до переліку осіб, яких було позбавлено особистої свободи, у строк, що не перевищує шість місяців з дня звільнення, звертається до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації проживання з відповідною заявою, в якій зазначаються реквізити рахунка у банку, на який перераховується допомога.

До заяви додаються:

- копія документа, що посвідчує особу громадянина України, іноземця або особи без громадянства (з пред’явленням оригіналу);

- копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

У разі відсутності реєстрації місця проживання або зареєстроване місце проживання особи розташоване в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, зазначені особи звертаються із заявою про ви-плату допомоги до органу соціального захисту населення за фактичним місцем проживання.

Для подачі заяви на виплату одноразової грошової допомоги особам, яких було незаконно по-збавлено особистої свободи внаслідок дій незаконних формувань та/або органів влади Російської Федерації на окремих територіях Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої пов-новаження, та тимчасово окупованій території України, звільненим 27 грудня 2018 р. та 24 січня 2018 р., запрошуємо до управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради за адресою: вул. Захисників України, каб. № 3, телефон для довідок 38419.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама