головна » статті

Співпраця щодо розвитку місцевої економіки

06.06.2019

30 травня відбулось офіційне підписання Меморандуму про співробітництво між USAID та містом Бердянськом.

Меморандум про співпрацю підписали міський голова Бердянська Володимир Чепурний та керівник Проекту USAID «Економічна підтримка Східної Украни» Майкл Піллсбері. 

Участь у цьому заході взяла заступник Голови Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), бюро Європи та Євразії Марго Елліс.

Меморандум є значною віхою в партнерстві і передбачає три основні напрями діяльності:

- стабілізація місцевої економіки,

- відновлення інфраструктурних об’єктів,

- розвиток малих і середніх підприємств, підвищення віри населення в економічний успіх Східної України.

Зокрема, Проект USAID «Економічна підтримка Східної України» та місто Бердянськ співпрацюватимуть над розвитком туризму та індустрії гостинності в регіоні. Розташоване на узбережжі Азовського моря, місто Бердянськ став улюбленим місцем відпочинку для сотень тисяч українців. Проект USAID та Бердянськ разом із учасниками ринку розроблятимуть нові нішеві пропозиції, спільно шукатимуть нові перспективи і шляхи розвитку індустрії гостинності.

Другим напрямом співпраці стане розробка стратегії економічного розвитку міста Бердянська, що згуртує інтереси міста, його мешканців та бізнесу навколо спільного бачення майбутнього.

Окрім того, Проект USAID сприятиме розвитку місцевого потенціалу в сфері інформаційних технологій (ІТ). Серед завдань – налагодження співпраці бердянських ІТ-компаній із великим сектором ІТ у Маріуполі та Мелітополі.


 

Проект USAID «Економічна підтримка Східної України» розрахований на п’ять років. Після конфлікту на Сході  України Проект USAID надає можливість місцевим жителям покращувати рівень життя та розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, а також виходити на нові ринки в Україні, Європейському Союзі (ЄС) та за їх межами. Проект робить особливий наголос на роботі з внутрішньо переміщеними особами (ВПО), жінками, молоддю, ромами та іншими малопредставленими групами, щоб забезпечити їх участь в економічному успіхові регіону. За більш детальною інформацією просимо звертатися на: info_era@dai.com або відвідати сторінку Проекту у Facebook: https://www.facebook.com/ERAUkraine. Щодо програми грантів можна відвідати сторінку і подати заявку: https://www.dai-globalgrants.com/UkraineERA.

 


 

Прес-служба міської ради і міськвиконкому

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама