головна » статті

Співпраця. «Очима дитини про бюджет країни»

08.05.2014

У Центрі дитячої та юнацької творчості 29 квітня відбулось урочисте нагородження переможців першого етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Очима дитини про бюджет країни - 2014”. Цей конкурс - найбільш цікава та ефективна форма виховної роботи з підростаючим поколінням. він допомагає формуванню економічної грамотності та культури у школярів - майбутніх платників, сприяє розумінню підростаючим поколінням ролі, значення та місця податків у житті держави і суспільства.

Ще у 2001 році фахівці податкової справи вперше вирішили поцікавитися тим, як бачать їхню роботу юні громадяни нашої держави, та започаткували конкурс «Податки очима дітей». Цьому починанню судилося довге життя. Цього року конкурс отримав нове ім’я – «Очима дитини про бюджет країни» та новий сучасний напрям - комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація).

Привітала дітей та вручила їм дипломи переможців та подарунки заступник начальника Бердянської
об’єднаної державної податкової інспекції Анжеліка В’южаніна.

Анжеліка Михайлівна наголосила: «Конкурс «Очима дитини про бюджет країни» цікавий не тільки дітям, а і дорослим, бо дозволяє поринути в світ дитячих фантазій, творчих знахідок, мрій про світле майбутнє України, а також почерпнути з дитячих робіт нові ідеї по впровадженню ідеології добровільної сплати податків. Приємно, що нам вдалося зацікавити дітей. Усі доробки наших юних творців відрізняються насамперед щирістю та невимушеністю. Ми вдячні за це учасникам конкурсу та батькам і вчителям, які допомагають дітям втілити в життя творчі задуми».

Також Анжеліка В’южаніна вручила подяки за значний внесок у виховання податкової культури серед дітей колективам міського та районного відділів освіти.

Роботи переможців 1 туру конкурсу в кожній віковій категорії за всіма напрямками надалі братимуть участь у 2 регіональному турі Всеукраїнського конкурсу у м. Запоріжжя у травні. Отже, бажаємо всім учасникам наступних перемог!

А в першому етапі переможцями та призерами за номінаціями стали:

за напрямком «Художні твори» 3 місце посіли Софія Горпинич (ЗОШ №1), Олена Козирєва (ЗОШ №1); друге місце — Руслан Шевченко (ЗОШ №5), Христина Валентирова (студія образотворчого мистецтва ЦДЮТ).

Переможцями у своїх вікових категоріях стали  учениця Бердянської багатопро-фільної гімназії №2 Василиса Гак (за малюнок «Країна багата, якщо чиста зарплата») та учениця ЗОШ № 2  Юлія Поляцька (за малюнок «Не кради»).

За напрямком «Літературні твори» третє місце посів Євген Онищук (Миколаївська ЗОШ), друге місце у Михайла Коробова (БСШ №16). Перше місце у своїх вікових категоріях вибороли Владислав Пінчук (ЗОШ №1) та Ксенія Саченко (гімназія №1 «Надія»).

За напрямком «Комп’ютерна графіка» переможцем було визнано ученицю Червонопільської ЗОШ Вікторію Орел.

За напрямком 
«Твори декоративно-прикладного мистецтва» перше місце було присуджено Діані Кюрчевій (Андріївська ЗОШ), друге місце у Сергія Міцика (ЗОШ №7), третє – у Максима Дудинського (ЗОШ №2).

За інформацією прес-служби Бердянської ОДПІ

PyotrLag 18 июн 2020 в 09:45 # Ответить
Мультимодальные грузоперевозки во Владивостоке
Трнаспортная компания Азия Трейдинг организует доставку контейнерных и сборных грузов под ключ из стран Азии с последующим таможенным оформлением во Владивостоке.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама