головна » статті

Спорт у районі. Перший трофей у Новопетрівки

На базі спортивного комплексу «Дружба» с. Осипенко відбувся турнір з футболу на кубок «Відкриття сезону». Змагалися 9 команд району. На початку змагань секретар федерації футболу Олександр Макаревич разом з Осипенківським сільським головою Олексієм Кривцуном привітали всіх учасників футбольного свята.

Боротьба була впертою: суперники не хотіли поступатися, про що свідчать шість нічийних результатів за основним часом. Уже в першому протистоянні чемпіони минулорічної першості ФК «Дмитрівка» по пенальті поступилися ФК «Софіївка» — 2:4. ФК «Перемога» здолала по пенальті (3:0) ФК «Червоне Поле». ФК «Луначарське», перемігши ФК «Осипенко» (2:1), поступилася ФК «Роза» по пенальті (4:5).

Лише в основний час перемогу здобула ФК «Новопетрів-ка» над ФК «Прогрес» з рахунком 1:0 знову ж за рахунок призначеного пенальті — 1:0.

В першому півфіналі ФК «Роза» зіграла внічию (1:1) з ФК «Новопетрівка». Результат після пробиття пенальті 6:5 на користь новопетрівців.

У другому півфіналі ФК «Софіївка» - ФК «Перемога» основний час 0:0 . По пробиттю пенальті перемогла ФК «Перемога» — 4:2.

У фіналі ФК «Новопетрівка» вже на першій хвилині відкрила рахунок. У другому таймі  футболісти ФК «Перемога» не тільки зрівняли рахунок, але й вийшли вперед (2:1). Залишалося до завершення гри 2 хвилини. Лише одна атака, кутовий — і рахунок 2:2. По пробиттю пенальті результат 3:2 на користь ФК «Новопетрівка».

Голова районної федерації футболу С.М.Фролов  вручив переможцям турніру кубок і грамоту.