головна » статті

Стипендії Американського Фонду та відзнаки переможцям

26.09.2019

У вівторок, 24 вересня, в конференц-залі БДПУ вже втретє вшановували студентів-переможців двох конкурсів Фонду Катерини  Ковшевич (США).

Представник Фонду у Бердянську Степан Герилів, а також проректор БДПУ Вікторія Ліпіч та завкафедрою соціальних комунікацій факультету філології та соціальних комунікацій Юлія Мельникова урочисто привітали і вручили грошові сертифікати  новим стипендіатам Фонду: 13 студентам шести факультетів БДПУ, які виявили досконале володіння як українською, так і однієї з іноземних мов.

Нагадаємо, Благодійний Фонд ім. Катерини Ковшевич був створений у США в 1999 році її дочкою Христиною Ковшевич-Дурбак. Його представництва є в Україні та деяких країнах Європи. У Бердянську працює з 2017 року на базі державного педуніверситету.

Фонд проводить конкурсний відбір серед студентів на краще знання української  та однієї з іноземних мов. За підсумками конкурсу студенти-контрактники отримують грошові сертифікати на оплату навчання протягом півріччя або цілого року.

Окрім цього, щороку Фонд оголошує творчі конкурси. Переможці також отримують матеріальні нагороди.

У творчому конкурсі на тему «20 років доброчинності» дипломи переможців та грошові премії від Фонду Катерини Ковшевич отримали 10 студентів.

Серед  переможців та дипломантів Ольга Глущенко  та Олексій Манойлов (факультет фізвиховання), Анастасія Дворецька та Ярослав Горбаль (гуманітарно-економічний факультет), Михайло Коробов та  Владислав Цибулько (фізико-математичний), Тетяна Помазан, Даніїл Хабаров, Тетяна Волканова (філологія та соціальні комунікації), Ярослава Кацаненко та Вікторія  Свеженець (психолого-педагогічна освіта), Яна Чугай, Віта Тихенька, Наталія Клочко та інші.

– Фонд Катерини Ковшевич, – розповів представник Фонду Степан Герилів, – у особі Христини Ковшевич-Дурбак уже 20 років фінансує обдаровану молодь України та інших країн Європи, стимулюючи інтерес студентів до  поглибленого вивчення української  та іноземних мов. І нам дуже приємно, що серед переможців є не тільки філологи, а й  комп’ютерники, майбутні вихователі, викладачі праці та фізвиховання.

Олександр СТАРИКОВ

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама