головна » статті

Студенти БДПУ перетанцювали суперників на щорічному батл-конкурсі «За здоровий спосіб життя»

29.10.2015

Підбито підсумки обласного танцювального батл-конкурсу «За здоровий спосіб життя», який щорічно проводить обласний центр молоді за підтримки управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації в рамках всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене».

За звання найкращих змагалися команди Таврійського державного агротехнологічного університету, Запо-різького електротехнічного коледжу ЗНТУ, Мелітопольського державного педагогічного університету та Бердянського державного педагогічного університету. Оцінювало студентів журі, до складу якого увійшли начальник управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова та директори обласних молодіжних центрів.

Як зазначили в управлінні молоді, метою конкурсу є підвищення мотивації до спільних занять оздоровчою фізичною культурою в молодіжному середовищі, інформування про небезпеку шкідливих звичок через сучасні форми роботи, популяризація нових форм інформаційно-просвітницької роботи щодо формування здорового способу життя.

Найбільш активними учасниками танцювальних змагань стали студенти Бердянського державного педагогічного університету. До першого відбіркового етапу заклад делегував шість команд, які продемонстрували високий рівень підготовки, по-справжньому творчий підхід та небайдуже ставлення до проблемних питань молодіжного середовища. Тому досить очікувано, що саме
команда Бердянського державного педагогічного університету з флешмобом «Комп’ютерний вірус» і виборола почесне перше місце у батл-конкурсі.

Нагородити переможців планується на засіданні обласної студентської ради, що відбудеться у залі Запорізької обласної державної адміністрації.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама