головна » статті

Студенти-журналісти завітали до редакції «Південної зорі»

31.10.2019

22 жовтня студенти другого курсу спеціальності «журналістика» разом із асистентом кафедри соціальних комунікацій Анжелікою Бабич відвідали редакцію найстарішої газети в Україні «Південна зоря».

Директор ТОВ «Південна зоря» Юлія Тисленко розповіла історію газети, показала маленьку інсталяцію з газет, які випускав колектив «Південки»: для дітей – «Дзендзик», для садівників – «6 соток», для аналітиків – «Деловая жизнь», для краєзнавців – «Азовский вестник».

Гості завітали до Світлани Тітової, яка розповіла про труднощі газетного видавництва сьогодні та реальні уповноваження журналіста.

Студентам пощастило зустрітися та поставити кілька питань головному редактору Віктору Михайличенку. Він згадав, що привело його у журналістику, через які етапи пройшов та скромно назвав відомих людей, з якими йому пощастило спілкуватися. 

А ще Віктор Іванович розповів про клопітку багаторічну (понад 10 років) роботу авторського творчого колективу під його орудою над п’ятитомником «Енциклопедія Бердянська». Видання справді унікальне – кожний том містить до тисячі сторінок інформації та безліч рідких та старовинних фотографій. Цінність цього видання для нашого міста величезна. 

Наприкінці молоді журналісти поспілкувалися з Олександром Стариковим. Він розказав про власні студентські роки, поділився особистим досвідом та порадив майбутнім колегам вже зараз напрацьовувати матеріали. Та запевнив, що редакція із задоволенням чекає на молодих спеціалістів.

Анна Волканова


ОтменитьДобавить комментарий

Реклама