головна » статті

Суботник. Наведемо порядок разом

03.04.2014

 

Завдяки злагодженій роботі працівників комунальних служб, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, закладів культури, освіти, медицини та торгівлі, представників органів самоорганізації населення цього дня було виконано значний обсяг робіт, зокрема, прибирались прибудинкові території, вулиці та дороги, ліквідовувались стихійні сміттєзвалища.

Долучились до цього заходу і чиновники. Працівники райдержадміністрації та районної ради прибирали сміття на узбіччі  автошляхів Бердянськ - Запо-ріжжя (на відрізку шляху Луначарське – Дмитрівка) та Бердянськ – Куйбишево (від Осипенко до повороту на Миколаївку).

В цілому в заході взяли участь понад три тисячі осіб.  Прибрано 130 км вулиць та доріг, ліквідовано понад 30 сміттєзвалищ та вивезено більше 600 м3 сміття.

На цьому роботи з благоустрою території району не закінчуються. Керівницт-во району запрошує всіх бажаючих долучитися до прибирання району та взяти участь у наступному суботнику, який відбудеться вже 12 квітня, адже разом ми зможемо зробити Бердянщину чистішою та привабливішою територією Азовського узбережжя.

Володимир Бодров

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама