головна » статті

Субвенція, допомога водоканалу

15.08.2019

8 серпня відбулася позачергова сесія Бердянської міської ради під головуванням Володимира Чепурного. Розглянуто дев’ять питань, по яких прийнято  відповідні рішення.

На початку сесії прийняв присягу і офіційно став депутатом Василь Бокоч. Він замінив Букала, який склав повноваження у зв’язку зі станом здоров’я.

Окрім основної виробничої діяльності, Василь Васильович обраний головою комітету мікрорайону АКЗ.

Першим питанням розглянуто проект рішення про виділення 1,3 млн. грн. з державного бюджету на придбання житла рідним загиблих осіб, які цього потребують.

Окрім цього з бюджету міста зарезервовано 60 тис. грн. на матеріальну допомогу учасникам АТО до Дня Незалежності.

Заступник міського голови Оксана Дєєва повідомила, що Бердянськ виборов у обласному турі кредитної програми «Відновлення України» від Європейського інвестиційного банку  фінансування трьох проектів з 10 можливих. Загальна сума їх фінансування 50 млн. грн. І  отримано перший транш –1,7 млн грн. Їх спрямують, згідно  з затвердженими бізнес-планами, на реконструкцію школи №7, гімназії №1 «Надія» та  приміщень під квартири для медиків у будинку № 7 по вул. Правди.

Щодо виконання заходів довгострокової програми «Питна вода», за інформацією керівника «Бердянськводоканалу» Олександра Македонського, за період з березня по липень, коли громадяни почали отримувати монетизовану субсидію, суттєво впав рівень оплати населення за отримані послуги. Станом на 1 серпня  заборгованість споживачів  «Бердянськводоканалу»  становить 16,8 мільйона гривень. Крім того, в липні підприємство заплатило з оборотних коштів близько 5 мільйонів гривень за рішенням судів. Ці фактори вплинули на необхідність виділення допомоги з міського бюджету. В противному випадку водопостачання доведеться проводити погодинно із Бердовського водосховища.

Депутат Віктор Цуканов запропонував підтримати виділення цих коштів, однак у проекті рішення відзначити, що ці асигнування надаються на поворотній основі. Після погашення заборгованості підприємство має повернути 5 мільйонів гривень до міського бюджету.

В такому вигляді даний проект вирішили прийняти, з урахуванням  пропозиції про повернення грошей.

Олександр СТАРИКОВ

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама