головна » статті

Сучасний центр економії часу

10.10.2019

Минулого тижня  у Запорізькій області відкрито два сучасних центри з надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

Відтепер жителі Бердянська у приміщенні РАЦСу (вул. Лютеранська, 1) через систему «Open Space» можуть отримати в найкоротші терміни цілий перелік реєстраційних сервісів. Зокрема, зареєструвати народження дитини, подати та зареєструвати шлюб і розірвання шлюбу, подати заяву на зміну імені та за потреби отримати всі необхідні документи щодо проведених реєстраційних дій.

Сплатити послуги стало можливим через термінал і вже не потрібно, як раніше, шукати банківське відділення.

Презентувала новий офіс начальник управління ДРАЦС Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська разом із начальником Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Сергієм Васильцовим.

– Для нас важливо забезпечити кожному українцю доступ до сучасних та зручних сервісів. І ми активно працюємо в цьому напрямку. Формат роботи офісу «Open Space» дозволяє людині протягом 15 хвилин отримати будь-яку послугу Міністерства юстиції в одному місці. Раніше це займало від кількох годин до кількох днів. Ми й надалі плануємо відкривати оновлені офіси по всій державі, у містах обласного підпорядкування та в тих містах і райцентрах, де у цьому є потреба, – повідомила Ірина Дубиківська.

Поздоровити колектив РАЦС з відкриттям офісу завітали секретар міської ради Олексій Холод, депутати міської ради.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама