головна » статті

Святковий екзамен

09.01.2020

Театралізованою концертною виставою завершився перший навчальний семестр в Азовській дитячій школі мистецтв.

В передноворічні святкові дні педагогічний колектив школи організував дітей на незвичайне  дійство художників і музикантів: концерт-етюд на тему «Пори року». Це одна з нових форм навчання сучасної мистецької школи, яка поєднує різні види мистецтв в одне ціле. Слово «етюд» знайоме і художникам, і музикантам. Ми його сприймаємо як невелику, але важливу частину майбутнього творчого злету наших «зірочок».

Основою сюжетної лінії стали пригоди мешканців казкового лісу, яких об’єднала любов до образотворчого мистецтва. Допомагали створити святковий настрій, звичайно, музичні номери, що органічно вплелися у зміст сценарію. Елегантний ведучий (Ярослав Плахотний) розпочав виставу, представив головну героїню сюжету – зайку Беллу, яку зіграла учениця класу образотворчого мистецтва Кристина Книш. Малювати пори року Кристині допомагали мишки, котрі грали на фортепіано, метелики, які в знак вдячності художниці Беллі за намальоване крильце співали веселу пісню. Осінній Вітер (Мелана Кальченко) перестав бути тужливим і одиноким, тому що не міг залишитися байдужим до співу красуньок-кішечок. Всі діти, які сиділи у глядацькому залі, шумовими ефектами створили справжню осінню зливу. А коли у малюнках черга дійшла до зими, Царівна-заметіль (Альона Іхно) утворила зимові святкові веселощі з новорічними піснями, загадками. І не важливо, яка погода за вікном, коли друзі поруч і завжди готові прийти на допомогу. Фінальна пісня «Новий рік летить по світу» об’єднала всіх учасників концертної вистави на одній сцені. 

Діти в цей день не залишились без подарунків, і за це ми безмірно вдячні нашому дорогому спонсору – генеральному директору «Белун-Агро» Горпинич Наталії Володимирівні. Перед новорічними святами Наталія Володимирівна зробила ще один подарунок школі – придбала рояль для сцени. Це важлива складова для удосконалення мистецької освітньої діяльності музичного спрямування і, безумовно, сприяє зростанню позитивного іміджу школи. Ми бажаємо шановній феї школи всіляких благ, успіхів, удач і святкового настрою!

На знімках: святковий етюд у виконанні школярів Азовської ДМШ.

Наталя Коваленко, директор Азовської  музичної школи

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама