головна » статті

свято гарного настрою. У суботу ввечері...

04.08.2016

Учасники популярної харківської школи танців «All stars» разом з бердянським комунальним підприємством «Аншлаг» подарували гостям міста  та  бердянцям справжнє свято гарного настрою. Суботнім вечором на Приморській площі вони не лише показували власну майстерність, а й навчали премудростей гарних рухів охочу до танцю молодь.

Юлія Тисленко

 30  липня концертний майданчик на Приморській площі  прийняв близько ста танцюристів популярної в Україні школи танців «All stars». Гості прибули до Бердянська, щоб містяни та відпочиваючі відчули потужний заряд гарного настрою, бадьорості та позитиву. Досить видовищними та веселими стали для глядачів конкурси танцювальних команд та змагання з брейкдансу. Малеча намагалася показати вищий клас,  іноді їй це вдавалося, іноді викликало посмішки у глядачів. Таким чином гарним та бадьорим настроєм підзарядилися й учасники, й спостерігачі за змаганнями.

На деякий час свято перервалося сумною звісткою про загибель в зоні АТО нашого земляка Юрія Коваля. Глядачі й артисти вшанували його пам’ять хвилиною мовчання. На підтримку сім'ї загиблого — без батька залишилося четверо дітей — біля сцени організатори влаштували збір коштів. Найкращою даниною його пам'яті стануть дитячі посмішки, підкреслили організатори вечора гарного настрою, тому всіх бажаючих запросили взяти участь у танцювальному майстер-класі.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама