головна » статті

СВЯТО. Є така професія – здоров’я охороняти

19.06.2014

Напередодні Дня медичного працівника, 13 червня, районне свято для людей у білих халатах пройшло у смт Андріївка.

Медики Бердянщини, які кожного дня стоять на сторожі життя та здоров’я мешканців сіл, зібралися у Центрі первинної медико-санітарної допомоги, щоб разом зустріти професійне свято.

Привітати працівників та ветеранів охорони здоров’я й висловити їм велику подяку за нелегку роботу зібралося чимало гостей.

Щирі вітання звучали від голів районної державної адміністрації Юрія Погорелого та Станіслава Фролова, їх заступників Ніни Борщової та Жанни Васильчик, головних лікарів Андріївської ЦРЛ Тетяни Михайлової та ЦПМСД Тетяни Шевлюк, завідуючого підстанцією екстреної швидкої медичної допомо-
ги селища Андріївка Олександра Глушка та багатьох інших.

Самовіддана і життєво необхідна праця медичних працівників, їх професіоналізм та турбота  про людей були відмічені багатьма грамотами, подяками та дипломами. Але найбільшою нагородою, як і завжди, для них залишаються гарне самопочуття та міцне здоров’я їх пацієнтів, людей, які до них звертаються…

Невеликий концерт, орга-нізований та проведений силами самих медиків та пра-цівників Андріївського Будинку культури, підняв настрій усім присутнім, зарядив їх наснагою та натхненням.

Швидко промайнула зуст-річ.  Працівники охорони здоров’я роз’їхалися в усі куточки Бердянського району, щоб повернутися до своїх щоденних справ. Побажаємо їм успіхів та плідної роботи на ниві медицини!

Марина Галаган

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама