головна » статті

Талановиті жінки Бердянщини

22.03.2018

14 березня  у художньому музеї  ім. І.І.Бродського відбувся урочистий захід «Роль жінки

у сучасному суспільстві», який був присвячений Міжнародному жіночому дню  і проводиться третій рік поспіль.

Організаторами свята виступили міський відділ сім’ї, молоді та спорту м. Бердянська (присутня А.О. По-лієвець), клуб «Маяк» відділу культури Бердянського виконавчого комітету та суспільна організація «Сяйво надії» (присутня О.М. Антолік).

Метою заходу  було по-ділитися досвідом зі студентками навчальних закладів міста Бердянська, які знаходяться на шляху становлення. Віднайти формулу успіху, донести, що жінка не повинна зациклюватися лише на бізнесі, дітях або чоловікові, а повинна поєднувати бізнес, ма-ти та жінка – чарівна, мила берегиня домівки та рідного краю.

Першою ділилася досвідом Ольга Валеріївна Корнієнко – жінка-держслужбовець, яка виросла у сім’ї вчителів та мріяла з дитинства про професію педагога. Формулою її успіху було  те, що бажання не залишилось мрією. Вона відвідує різноманітні тренінги та курси підвищення квалі-фікації.

Була також порушена тема війни на Сході України. Любов Миколаївна Щекатуріна – волонтер, розповіла про те, що захищати бійців та допомагати їм – її покликання. Вона є членом «Наших Атлантів» та дотримується принципу – тільки в допомозі її щастя.

Останньою виступила Інна Леонідівна Гончар – майстриня рукоділля, яка має медичну освіту та працює в кардіореанімації. Виготовлення квітів із паперу та прикрашання картин  було її хобі, яке з роками переросло у виготовлення великих квітів із підручних засобів та матеріалів.

Зацікавили своїми виступами Іван Кобець – співак, дует  Владислава Вихрецького та Діани Бросленко, Данило Прокудін, який читав реп, команди навчальних закладів, які брали участь у «Брейн-рингу», Бердянський машинобудівний коледж Запорізького національного технічного університету (зайняв
1 місце),  Державний навчальний заклад «Бердянський центр професійно-технічної освіти» (2 місце), Державний навчальний заклад «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» (3 місце), Комунальний заклад  «Бердянський медичний коледж»  Запорізької обласної ради (отримав грамоту «За волю до перемоги»).

Організатори заходу ви-словили подяку журі та нагородили  їх. Усі присутні пішли з гарним настроєм та задоволенням від свята.

 

Влада ЗАЙЦЕВА 

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама