головна » статті

ТАЛАНТИ. Ірина Шара - польська лауреатка з Бердянська

18.07.2013

21 – 22 червня у підваршавському місті Пултуск проходив І Фестиваль імені Кшиштофа Кленчона – легенди польської естради, зокрема року, зламу 60 – 70-х років минулого століття.

Заходи у рамках Фестивалю були розраховані на молодих виконавців, які тільки-но розпочинають професійну творчу кар’єру. Саме тому перед початком відбіркових турів був організований майстер-клас для початківців, на якому своїм досвідом поділились польські зірки – Мариля Родович та відомий багатьом поколінням ансамбль «Червоне Гітари».

Гран-прі Фестивалю виборювали вокалісти з усієї Польщі та з -за кордону. На другий день музичної феєрії учасники конкурсу співали пісні з репертуару музиканта й співака Кленчона. Най-кращі виконавці-співаки потрапили до останнього туру й виступили на гала-концерті.

Спеціальну нагороду закордонного учасника Всепольського вокально-музичного конкурсу здобула наша землячка Ірина Шара, член Польського культурно-освітнього товариства «Відродження», а на сьогодні студентка журналістики Варшавського університету.

Уже майже десять років, з самого дитинства, Ірина пропагує красу польського слова і пісні, представляє культуру своїх предків на різних фестивалях в Україні та за її межами. Вона неодноразово ставала переможцем престижних конкурсів, дивуючи своїм чарівним голосом вдячних слухачів Варшави, Києва, Познані, Львова, Праги і Скопьє, Бухареста і Берліна. Знаменно, що чотири роки тому, полишаючи Бердянськ і від’їжджаючи на навчання до Польщі, Ірина Шара не забула про рідне місто й надалі гідно представляє Польське товариство «Відродження» на сценах цілого світу.ОтменитьДобавить комментарий

Реклама