головна » статті

Традиція. Посвята у гімназисти

05.12.2013

Цього року традиційний Тиждень гімназії «Надія» пройшов надзвичайно цікаво і запам’ятався всім. Тут не знайшлося жодного, хто не був би задіяний в організації та проведенні численних заходів: «Лідерського квесту», «Дня дублера», «Конкурсу візиток класу» тощо. Завершився тиждень посвятою п’ятикласників у гімназисти.

Двадцять п’ять талановитих дітлахів розпочали свій гімназійний шлях. У цього класу високий інтелектуальний потенціал, учні мають різноманітні творчі здібності, широке коло захоплень: у хлопців — спорт, у дівчат — музика та співи. 

Посвяти наймолодші гімназисти чекали з нетерпінням і тому ретельно готувались до неї, створюючи яскраву концертну програму. Свято пройшло в урочисто прикрашеній залі, до якої були запрошені батьки, вчителі, гімназисти-старшокласники. П’ятикласники дуже хвилювались, відчуваючи важливість цієї події та відпо-відальність за виступ перед гостями, але зуміли сконцентруватися й гідно представили клас.

Свято традиційно розпочалося виконанням гімну гімназії, а далі, крім колективного виконання віршів, пісень і танців, були сольні виступи, що вражали професіоналізмом і майстер-ністю. Це й пісня у виконанні Марії Усенко - лауреата й дипломанта багатьох міжнародних та всеукра-їнських вокальних конкурсів, і феєричний танець у виконанні Іллі Лазуренка - чемпіона України зі спортивно-бальних танців, та інші.

«Усі ці таланти і творчі здібності учні гімназії зможуть розвивати й удосконалювати далі, адже для всебічного розвитку особистості в навчальному закладі створені всі умови», - зауважила, звертаючись до вихованців, директор гімназії В.П.Сергієнко, наголосивши на необхідності насамперед старанно навчатися та брати участь у колективних справах. Із теплими словами подяки п’ятикласники звернулися до першої вчительки О.М. Володько  та своїх батьків.

Привітати зі святом прийшли лідери учнівського самоврядування разом із богинею мудрості Афіною. Побажав успіхів новачкам і президент гімназії одинадцятикласник Євген Татаренков.

Кульмінацією свята стала клятва п’ятикласників: добре вчитися, брати активну участь у громадському житті, берегти і примножувати славу рідної гімназії, із честю нести високе звання гімназиста.

Відтепер учні 5 класу стали повноправними членами великої гімназійної родини «Надії».

 

На знімку: юні гімназисти гімназії № 1 «Надія».

Олександр Васильєв

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама