головна » статті

Трагічні події. У Бердянську помер мешканець Алчевська

24.07.2014

Пізно вночі 21 липня до співробітників Бердянського МВ ГУМВС України в Запорізькій області надійшло повідомлення з місцевої лікарні. Там в реанімаційному від-діленні помер мешканець Алчевська, 1979 року народження.

До лікарні у повному складі виїхала слідчо-оперативна група міськвідділу. Прибулим на місце пригоди міліціонерам близькі померлого розповіли, що 15 липня ополченці ЛНР прийшли до них додому та за-брали чоловіка. Відвезли до свого підрозділу та під загрозою фізичної розправи змушували виконувати господарчі роботи, рити окопи тощо. Коли ж втомлений чоловік відмовився виконувати накази, його жорстоко били. Аби катування швидше припинились, чоловік сплатив 2000 гривень і лишень тоді його відпустили додому. Родина на швидкоруч зібрала речі та виїхала до міста Бердянська.

Надвечір 20 липня йому значно погіршало, чоловік впав в кому та каретою швидкої допомоги його доставили до місцевої лікарні.

Слідчим слідчого підрозділу міськвідділу усі відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинили смерть потерпілого) Кримінального кодексу України. Тіло чоловіка доставлено на слідчо-медичну експертизу для встановлення остаточної причини смерті.

Досудове розслідування за кримінальним провадженням знаходиться на контролі ке-рівництва ГУМВС України в Запорізькій області, повідомляє прес-служба ГУМВС України в Запорізькій області.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама