головна » останні новини

Турнір на Кубок Бердянського району

24.05.2019

18 травня відбувся турнір з футболу на Кубок «Бердянського району». Змагалися сім футбольних команд «Трояни», «Роза», «Нововасилівка», «Андріївка», «Софіївка», «Новопетрівка», «Дмитрівка» на футбольному полі переможців районної першості з футболу-2018 села Нововасилівка.

Змагання проходили згідно з діючими правилами з футболу за олімпійською системою.

У фіналі зустрілися ФК «Андріївка» – ФК «Нововасилівка». Боротьба була впертою. Переможцем турніру з футболу на Кубок «Бердянського району» стала  футбольна команда «Нововасилівка», яка перемогла з рахунком 3:0  футбольну команду «Андріївка».

Підбиваючи підсумки змагань, кращі гравці турніру –   Кушель Сергій (ФК «Дмитрівка»), Погребняк Олександр (ФК «Андріївка»), Сакун Леонід (ФК «Нововасилівка») були нагороджені сувенірами і грамотами.

Футбольна команда-переможець «Нововасилівка» була нагороджена Кубком і грамотою відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації (на фото).

Учасники змагань висловлюють подяку керівникам  установ і організацій за надану допомогу, всім вболівальникам – за підтримку. Також велика подяка за організацію турніру представнику ФК «Нововасилівка» Миколі Черемісіну, а за чітку організацію проведення змагань – суддям Бердянська.

За інформацією Ірини Малярчук

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама