головна » статті

Творчі успіхи. Нагороди “південнозорянців”

11.06.2015

Напередодні Дня журналіста колектив нашої газети виборов дві перемоги в обласних творчих конкурсах, які провели Запорізька обласна державна адміністрація та Запорізька обласна організація НСЖУ разом з ОАО “Запоріжсталь”. Серед переможців – журналісти “Південної зорі”
Олександр Стариков
(знімок зліва) у номінації “Україна — любов моя!” та Юлія Тисленко
(на знімку справа відзнаку їй вручає губернатор Запорізької області Григорій Самардак) у номінації “За краще висвітлення соціально-економічної тематики серед районних ЗМІ”.

Нагороди переможцям конкурсу у четвер та п’ятницю у Запоріжжі вручали голова обласної державної адміністрації Григорій Самардак та голова Запорізької обласної організаціїї Національної спілки журналістів України Наталя Кузьменко.

Вітаючи представників четвертої влади з профе-сійним святом, голова облдержадміністрації Григорій Самардак зазначив, що не сприймає тезу про те, що влада та журналісти завжди знаходяться по різні боки барикад.

– У нас спільні завдання.
І головне з них, святе завдання, – збереження миру в нашій області та країні, – наголосив керівник регіону.

Григорій Самардак також підкреслив, що реалізації цього завдання сприяють професіоналізм і патріотизм журналістів запорізького краю.

– Свобода слова – одне з найважливіших досягнень Революції гідності. Я з упевненістю можу сказати, що свобода слова є в нашій області, є в Україні. Завдяки вам наше населення отримує актуальну, різнобічну та оперативну інформацію. Воно отримує її з різних каналів, від людей з різними точками зору та думками. І я це вітаю, – зазначив Григорій Самардак.

Узагалі в конкурсах взяли участь медійники десятків друкованих, електронних та інтернет-ЗМІ (обласних та районних) Запо-ріжжя, Бердянська, Енергодара, Токмака, Мелітополя, Василівки та Поліг.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама