головна » статті

У Бердянській райдержадміністрації. Важливі питання діяльності розглянула колегія адміністрації

01.07.2013

Чергове засідання колегії Бердянської райдержадміністрації відбулося напередодні святкування Дня Конституції України. Відкрив і вів його голова Володимир Чепурний.

У засіданні колегії взяли участь заступник голови ра-йонної ради Жанна Васильчик, селищний та сільські голови, керівники структурних під-розділів райдержадміністрації, працівники засобів масової інформації. На розгляд членів колегії було внесено шість питань.

Про реалізацію заходів щодо організації та виконання бюджету у 2013 році присутнім допо-віла начальник фінансового управління Наталя Бочкова. Вона детально проаналізувала ситуацію з наповненням районного та місцевих бюджетів. Зокрема, дефіцит заробітної плати з нарахуваннями для працівників бюджетної сфери району у поточному році становить понад сім мільйонів гривень. Наталя Миколаївна визначила декілька напрямків збільшення доход-ної частини бюджетів. Це повна і своєчасна сплата податків на землю всіма землекористувачами, легалізація праці на виробництві, раціональне використання коштів та інші чинники.

На засіданні колегії було за-слухано і питання щодо реалізації Закону України “Про екстрену медичну допомогу” та організацію роботи з реформування медичних закладів району. Доповідав головний лікар КУ “Андріївська ЦРЛ” Юрій Селюков. Слід зазначити, що реформування закладів охорони здоров`я у Бердянському районі вже триває декілька місяців. Проходить воно з потугами і боляче. Швидку допомогу, а це чотири бригади, виділено в окремий підрозділ, на позачерговій сесії районної ради 21
червня поточного року затверджено структуру і штати комунальної установи “Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Бердянської районної ради (про це газета повідомляла у попередніх номерах).

Члени колегії заслухали інформації про реалізацію со-ціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо соціального захисту дітей у Бердянському районі (допо-відала начальник служби у справах дітей Наталя Георгінова), профілактики травматизму невиробничого характеру на території району, стану погашення заборгованості із заробітної плати та платежів із загально-обов’язкового державного соціального страхування (доповідав начальник управління соціального забезпечення Сергій Дехтяр, співдоповідала заступник начальника управлін-ня Пенсійного фонду України в м. Бердянськ та Бердянському районі  Світлана Меджидова).

Начальник відділу кадрової роботи апарату райдержадміністрації Валентина Пшенична проаналізувала виконання плану реалізації завдань стратегії державної кадрової політики, забезпечення в кадровій роботі виконання вимог чинного законодавства з питань державної служби та засад запобігання протидії корупції у райдержадміністрації. З обговорених питань прийняті відповідні розпорядження головою райдержадміністрації.

Володимир Калюжний

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама